رسانشر – خبر روز
سیاسی صفحه نخست

اطلاعیه فرماندهی بهبهان درباره ناآرامی‌های این شهر

5f112f0ceaa0c_2020-07-17_09-24
فرماندهی انتظامی بهبهان در واکنش به ناآرامی‌های این شهر اطلاعیه‌ای صادر کرد. در این اطلاعیه آمده: با هوشیاری از هرگونه تجمعی که می تواند مستمسکی برای حرکت ضد انقلاب شود، خودداری گردد.

فرماندهی انتظامی بهبهان در شرق استان خوزستان بامداد جمعه ۲۷ تیرماه ۱۳۹۹ با انتشار اطلاعیه‌ای از شهروندان خواست: با هوشیاری از هرگونه تجمعی که می تواند مستمسکی برای حرکت ضد انقلاب شود، خودداری گردد.

در ادامه این اطلاعیه نیز آمده است: نیروی انتظامی بر اساس وظایف ذاتی و قانونی خود با این تحرکات مذبوحانه به طور قاطع برخورد خواهد کرد.

اطلاعیه نیروی انتظامی بهبهان پس از فراخوان و تجمع شامگاه روز پنج‌شنبه در برخی مناطق مرکزی این شهر صادر شده است.

مشروح متن اطلاعیه بدین شرح است:

&#۱۲۲۹۸;هموطنان عزیز برخی افراد و گروه های معاند سعی می نمایند در شرایط حساس کشور با تحریک احساسات افراد وترغیب آنان به منظور ایجاد تنش اقداماتی مانند تجمعات غیرقانونی را شکل دهند که این فراخوان ها نتیجه ا‌ی جز خوشحالی دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به همراه ندارد ضمن هوشیاری وجلوگیری از هرگونه تجمعی که می تواند مستمسکی برای حرکت ضد انقلاب شود خودداری گردد.

نیروی انتظامی بر اساس وظایف ذاتی و قانونی خود با این تحرکات مذبوحانه به طور قاطع برخورد خواهد کرد انتظار می‌رود مردم عزیز با هوشیاری و درایت ضمن طرد عناصر فرصت‌ طلب و خود فروخته در برقراری نظم و آرامش عمومی شهرودیارمان، پلیس خدمتگذار خود را یاری نمایند.》

منبع: جماران

مطالب مرتبط

پیام بگذارید

پایگاه خبری تحلیلی رسانشر
تازه ترین خبرهای ایران و جهان دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی