دوباره سوژه، دوباره سوشا! /تیپ ۱۳ میلیونی

یکی از رسانه ها نوشت :این تیپ سوشا مکانی بدون کاپشن و جوراب ۳٫۲۳۰ دلار آب خورده ؛ ‏با دلار ۴۱۸۷ تومانی می شود حدود سیزده میلیون و دویست و بیست و چهار هزار تومان! صرفنظر از اخلاقیات و الگو بودن و هرآنچه که مربوط به افراد مشهوراست، تا یک جایی به جامعه مربوط می […]

یکی از رسانه ها نوشت :این تیپ سوشا مکانی بدون کاپشن و جوراب ۳٫۲۳۰ دلار آب خورده ؛ ‏با دلار ۴۱۸۷ تومانی می شود حدود سیزده میلیون و دویست و بیست و چهار هزار تومان!
صرفنظر از اخلاقیات و الگو بودن و هرآنچه که مربوط به افراد مشهوراست، تا یک جایی به جامعه مربوط می شود، و مهمتر از همه چیز حریم خصوصی و حفظ کرامت انسان هاست. کنترل و زیر ذره بین قرار دادن ستاره ها و سلبیریتی ها تا اینقدرها هم خوب نیست که از سر تا پای فرد را بررسی و قیمت گذاری کنیم. البته سوشا مکانی سوژه ایست که اگر یک روز هم با زیر پیراهن ۱۰ هزار تومانی در ملاء عام ظاهر شود ، عده ای به او خورده می گیرند.
آیا تاکنون کسی آمار قیمت لباس هایی که علی دایی می پوشد را گرفته است؟؟ یا ورزشکاران دیگر؟؟؟ بنظر می رسد سوژه کردن همیشگی سوشا مکانی بیشتر با قصد تخریب وی صورت می گیرد که مثلا در چنین شرایط بد اقتصادی و … این یک نفر فقط ۱۳ میلیون تومان لباس راحتی پوشیده است. در حالیکه کافیست یکبار به پاساژ فردوسی مراجعه کنید. تک فروشگاه هایی که لباس های خاص و مارک می فروشند را پیدا کنید و آن زمان که از قیمت ۸ میلیون تومانی یک اورکت و یا شلوار ۵ میلیون تومانی فلان برند شوکه شدید، پوشیدن چنین لباسی را بر تن یک ستاره پر درآمد فوتبال ننگ نمی دانید! چرا که در همین تهران افراد خیلی عادی مشتریان همین فروشگاه ها هستند و نه فقط ستاره ها و سلبریتی ها !!
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.