واکنش سلطانی‌فر به اظهارات خادم: من هیچ موضعی ندارم

 وزیر ورزش در پاسخ به سؤالی در مورد اظهارات اخیر رئیس فدراسیون کشتی واکنش نشان داد. مسعود سلطانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، درباره موضع و واکنش خود با توجه به اظهار نظر اخیر رسول خادم، رئیس فدراسیون کشتی در خصوص موضعگیری صریح ایران درباره عدم‌رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی و قبول عواقب […]

 وزیر ورزش در پاسخ به سؤالی در مورد اظهارات اخیر رئیس فدراسیون کشتی واکنش نشان داد.

مسعود سلطانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، درباره موضع و واکنش خود با توجه به اظهار نظر اخیر رسول خادم، رئیس فدراسیون کشتی در خصوص موضعگیری صریح ایران درباره عدم‌رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی و قبول عواقب احتمالی همچون تعلیق در این باره اظهار داشت: من هیچ موضعی ندارم.

وی افزود: قرار نیست که هر فردی در هر جایی موضعگیری کرد من به‌عنوان وزیر ورزش بخواهم رد یا تأیید کنم و فکر می‌کنم باید از خود آقای رسول خادم بپرسید.

وزیر ورزش همچنین در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه “کمیته ملی پارالمپیک چند ماه است که بودجه خود را دریافت نکرده و دیوان محاسبات، دلیل این مسئله را عدم‌تأیید اساسنامه جدید این کمیته عنوان کرده، اکنون شما چه اقدام و رایزنی‌هایی برای حل مشکل کمیته پارالمپیک انجام خواهید داد؟”، خاطرنشان کرد: از دیوان محاسبات بپرسید.

وی در پاسخ به این پرسش که “آیا شما پیگیری خواهید کرد؟”، گفت: ما پیگیری کردیم و ان‌شاءالله حل می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.