زایمان موفق در خانه با کمک اورژانس؛ مادر شادگانی صاحب فرزند دختر شد

با اقدام به موقع و تلاش کارشناسان فوریت‌های پزشکی، یک مادر باردار در شهرستان شادگان خوزستان، در خانه خود صاحب فرزند دختر شد.

زایمان موفق در خانه با کمک اورژانس؛ مادر شادگانی صاحب فرزند دختر شد

 رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: به کمک کارشناسان فوریت‌های پزشکی، مادر باردار شادگانی با موفقیت در خانه فرزند خود را به دنیا آورد.

به گزارش مهر، افشین دریانبرد عصر امروز پنجشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای بیان کرد: با دریافت تماس تلفنی مبنی بر درخواست کمک برای مادر باردار ۳۷ ساله در شهرستان شادگان بلافاصله توصیه‌های لازم به صورت تلفنی توسط کارشناسان و پزشک مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ به همراهان بیمار ارائه و همزمان نزدیک‌ترین تیم امدادی اورژانس دانشگاه علوم پزشکی آبادان به محل اعزام شد.

وی افزود: تیم امدادی پایگاه اورژانس ۱۱۵ در کمترین زمان ممکن خود را به محل رساند و پس از حضور بر بالین مادر باردار و مشاهده علائم زایمان به کمک مادر باردار آمده و بستر را برای زایمان در منزل فراهم کرد.

دریانبرد ادامه داد: با اقدام به موقع و مناسب کارشناسان فوریت‌های پزشکی و با کمک و مشاوره پزشک مستقر در واحد، مادر باردار به صورت طبیعی و موفقیت‌آمیز فرزند خود را در خانه به دنیا آورد.

وی تصریح کرد: مادر و فرزند دختر پس از دریافت خدمات اولیه درمانی و حمایتی توسط کارشناسان فوریت‌های پزشکی برای تکمیل روند مراقبت‌های درمانی به بیمارستان معرفی زاده منتقل شده و با حال عمومی کاملاً مطلوب به زایشگاه تحویل داده شدند.

نظرات بسته شده است.