کرونا/ مرگ ۳۶۸ انگلیسی در ۲۴ ساعت گذشته

وزارت بهداشت انگلیس از مرگ ۳۶۸ فرد دیگر در اثر ابتلا به ویروس کرونا (بیماری کووید-۱۹) در طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.
به گزارش تسنیم به نقل از «دیلی میرور»، مقام‌های بهداشتی بریتانیا نسبت به وضعیت حساس و خطرناک این کشور در اثر افزایش تلفات ویروس کرونا هشدار دادند.
وزارت بهداشت انگلیس روز یکشنبه اعلام کرد طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۶۸ مورد مرگ‌ومیر بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان‌های این کشور رخ داده است کهاز این تعداد ۳۳۶ نفر در انگلیس، ۱۴ نفر در ولز و ۱۸ مورد در اسکاتلند بودند.
با احتساب موارد مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در انگلیس طی ۲۴ ساعت گذشته، شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور طبق آمارهای رسمی تا این لحظه به ۲۰ هزار و۶۸۷ نفر رسیده است.
کارشناسان سلامت هشدار دادند ممکن است تا پایان سال جاری میلادی آمار مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در این کشور به عدد ۱۰۰ هزار برسد.
این درحالی است وزارت بهداشت انگلیس فقط آمار مبتلایان فوت شده در بیمارستان‌ها را به عنوان آمار رسمی مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در این کشور منتشر می‌کند و به همین دلیل آمار واقعی مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در انگلیس بسیار بیشتر برآورد می‌شود.
روز چهارشنبه گذشته نشریه انگلیسی «فایننشال تایمز» با استناد به آمارهای دفتر ملی آمار انگلیس (ONS) فاش کرد که با احتساب بیمارانی که خارج از بیمارستان‌های این کشور بر اثر ابتلا به کرونا جان باخته‌اند، شمار قربانیان ویروس کرونا در انگلیس به بیش از ۴۱ هزار نفر می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.