سرطانی که رفت و زن دومی که ماند (+عکس)

ماجرای زن بدشانسی که خواست ثواب کند اما کباب شد.ماجرای زنی که با اصرار برای همسرش زن دوم گرفت اما حالا طاقت دیدن هوویش را ندارد. به نقل از اسپوتنیک، مدتی قبل یک زن که آزمایش ها نشان میدادند او سرطان دارد و مهلت چندانی برای ادامه زندگی با شوهر و فرزندانش ندارد، تصمیم گرفت […]

ماجرای زن بدشانسی که خواست ثواب کند اما کباب شد.ماجرای زنی که با اصرار برای همسرش زن دوم گرفت اما حالا طاقت دیدن هوویش را ندارد.

به نقل از اسپوتنیک، مدتی قبل یک زن که آزمایش ها نشان میدادند او سرطان دارد و مهلت چندانی برای ادامه زندگی با شوهر و فرزندانش ندارد، تصمیم گرفت پیش از مرگ برای شوهرش همسری انتخاب کند تا سرپرستی دختر و پسرش را به یک هووی مهربان بسپارد.. اما پس از یافتن فرد مورد نظر و خواستگاری و ازدواج دوم همسر، او آزمایشات جدیدی انجام میدهد و اینبار از دکتر این پاسخ را میشنود که: «شما هیچ بیماری خاصی ندارید و مبتلا به بیماری لاعلاجی نیستید آزمایش‌های قبلی به اشتباه سرطان را نشان داده است».

او خواستار طلاق دادن زن دوم میشود درحالیکه هوویش باردار است و برای همین همسرش مخالف طلاق است. مرد حتی حاضر به طلاق دادن زن اول هم نیست.

این درحالیست که این زن میگوید اشتباه کردم و تحمل دیدن هوو را به هیچ وجه ندارد. با نگاهی به اخبار سالهای گدشته نیز می توان مشاهده نمود که چنین تجربه ای برای اولین بار نیست که رخ می دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.