بازداشت مامور قلابی که موادفروشان را تیغ می‌زد

رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم(عج)، با اشاره به دستگیری یک سارق مامورنما در محدوده ازگل، گفت: این متهم با اسلحه و بیسیم قلابی از خرده فروشان مواد مخدر و معتادان اخاذی می کرد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین مافی به تشریح این خبر پرداخت و گفت: عصر روز گذشته ماموران گشت انتظامی این کلانتری […]

رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم(عج)، با اشاره به دستگیری یک سارق مامورنما در محدوده ازگل، گفت: این متهم با اسلحه و بیسیم قلابی از خرده فروشان مواد مخدر و معتادان اخاذی می کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین مافی به تشریح این خبر پرداخت و گفت: عصر روز گذشته ماموران گشت انتظامی این کلانتری در حال گشتزنی در محدوده استحفاظی خود بودند که رفتار فردی که با لباس شخصی بیسیم و سلاح کمری به همراه داشت توجه آنها را جلب کرده و برای بررسی به سمت وی تغییر مسیر دادند.

وی افزود: به محض این که ماموران به سمت این فرد مظنون تغییر مسیر دادند، وی اقدام به فرار کرد که در نهایت تحت تعقیب قرار گرفته و در حالی که سعی داشت تجهیزات همراهش با از خود دور کند، دستگیر شد.

این مقام انتظامی عنوان داشت: به این ترتیب، متهم دستگیر و به همراه تجهیزاتش که شامل، سلاح، بیسیم، دستبند و اسپری قلابی بود، به کلانتری منتقل شد و تحت بازجویی های انجام شده علاوه بر اعتراف به جرم خود مبنی بر جعل عنوان و اخاذی از شهروندان، اعلام داشت که با تجهیزات مذکور به سراغ خرده فروشان مواد مخدر و معتادان می رود و هم مواد مخدر و هم پول از آنها می گیرد.

رئیس کلانتری ۱۶۴، اظهار داشت: به این ترتیب، پرونده متهم با اعترافاتش تکمیل شد و متهم تحت عنوان غصب عناوین دولتی و زورگیر به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.