طنز: بیچاره ما مردم ! / اعتراض مراکز برای بودجه بیشتر

برای اولین بار بودجه سال آینده توسط دولت روحانی بصورت ریز جزئیات و شفاف اعلام شد و جنجال هایی را به راه انداخت. کارشناسان و مردم از اعطای بودجه کلان به برخی از سازمان ها و مراکز گلایه مند بودند. بحث های زیادی هم در اینباره شد. اما نکته جالب، موج دومی بود که بواسطه […]

برای اولین بار بودجه سال آینده توسط دولت روحانی بصورت ریز جزئیات و شفاف اعلام شد و جنجال هایی را به راه انداخت. کارشناسان و مردم از اعطای بودجه کلان به برخی از سازمان ها و مراکز گلایه مند بودند. بحث های زیادی هم در اینباره شد. اما نکته جالب، موج دومی بود که بواسطه مقایسه دستگاهها و مراکز در دریافت بودجه به راه افتاد. موجی که واکنش گیرندگان بودجه را همراه داشت و آنها هم باز با مقایسه بودجه سازمان های دیگر گلایه کردند و بقول معروف نالیدند. از حوزه های علمیه گرفته تا شورای نگهبان، صدا سیما تا دانشگاه ها و اساتید و …

در هیاهوی بوجود آمده و اعتراض سازمان ها، تنها مردم هستند که این تبادل اعتراضات را نگاه می کنند و احتمالاً با خود می گویند:

ما که نفهمیدیم این بودجه ها چی میشه و کی به کیه! این یک مقدار کمی هم که به اسم ما کردن ببرین بدین به این سازمان های معترض تا قائله خاتمه پیدا کنه!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of CloudFlare's Turnstile service is required which is subject to the CloudFlare Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.