زمان قطعی ثبت‌نام حج ۹۷ مشخص شد

در همین زمینه سردترین شب سال در ۶ ماه اخیر؛ بارندگی در این نقاط ادامه دارد ۸ اسفند ۱۴۰۲ تصویر ماهواره‌ای از سامانه پر قدرت بارشی که وارد ایران شده/ برف خیلی… ۶ اسفند ۱۴۰۲ در نشست شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت اعلام شد که ثبت نام […]

در نشست شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت اعلام شد که ثبت نام قطعی از زائران حج ۹۷ در نیمه دوم بهمن ماه انجام خواهد شد.

به گزارش تسنیم؛ در نشست شورای برنامه‌ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت اعلام شد که ثبت نام قطعی از زائران حج ۹۷ در نیمه دوم بهمن ماه انجام خواهد شد.

در این نشست که امروز به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسکر تشکیل شد، وی ازمسئولان ذیربط خواست تا هر چه سریعتر هزینه حج سال آینده را نهایی و اطلاع رسانی کنند.

سرپرست حجاج ایرانی تاکید کرد: همه کمک کنند تا در روند کارها تاخیر ایجاد نشود و ضمن تماس و پیگیری مستمر با طرف سعودی زمینه اعزام تیم‌های کارشناسی به عربستان فراهم شود.

آخرین وضعیت معاینات پزشکی حج ۹۷

سید علی مرعشی – رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر هم در این جلسه از نشست نمایندگان استانی این مرکز و تصمیمات اتخاذ شده برای انجام سریعتر معاینات پزشکی زائران حج ۹۷ گزارشی ارائه داد.

مقصد زائران ایرانی مدینه و جده خواهد بود

نصراله فرهمند؛ مشاور رئیس سازمان حج و زیارت نیز اعلام کرد: امسال زائران ایرانی از بیست ایستگاه پروازی در استان‌های مختلف به دو فرودگاه مدینه منوره و جده انتقال خواهند یافت.

محمد جواد دانشیار – مدیرعامل شرکت شمسا نیز درباره نحوه تامین و پرداخت هزینه‌های ارزی و ریالی اعزام زائران به عتبات عالیات گزارش داد.

حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر نیز در ادامه جلسه با اشاره به برخی مشکلات زائران در عراق تاکید کرد : نمی‌توان نسبت به این مشکلات بی تفاوت بود و باید درنظام و مدیریت کلان کشوراین مسایل پیگیری و حل شود.

سرپرست حجاج ایرانی تصریح کرد: نتایج به دست آمده در کارگروههای آسیب شناسی حج گذشته در حوزه وظایف سازمان حج و زیارت و بعثه عملیاتی شود و برنامه مدونی برای استفاده از رسانه‌های جمعی در برنامه‌های حج تهیه و اجرا درآید.

منبع: تسنیم
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه