معافیتی در کار نیست، حتی با قهرمانی آسیا

ورزش سه نوشت:بازیکنان سرباز تیم ملی فوتبال ایران حتی در صورت قهرمانی در جام ملت‌ها هم از خدمت سربازی معاف نخواهند شد. این خبر مهم را سردار مهرعلی باران چشمه اعلام کرد. در همین زمینه پرسپولیس قسط دوم رادوشوویچ را پرداخت کرد فروردین ۲۳, ۱۴۰۲ نظر خداداد عزیزی درباره کی‌روش، قلعه‌نویی و علی دایی/ وضع […]

ورزش سه نوشت:بازیکنان سرباز تیم ملی فوتبال ایران حتی در صورت قهرمانی در جام ملت‌ها هم از خدمت سربازی معاف نخواهند شد. این خبر مهم را سردار مهرعلی باران چشمه اعلام کرد.

سردار مهرعلی باران چشمه، رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح در خصوص انتشار خبری مبنی بر معافیت ملی پوشان از خدمت سربازی در صورت صعود به مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا گفت: در صورت قهرمانی در مسابقات آسیایی که زیر نظر کمیته ملی المپیک هر ۴ سال یکبار انجام می‌شود، افراد از خدمت سربازی معاف می‌شوند و مسابقات جام ملت‌ها در سطح تیم‌های ملی و باشگاهی شامل این موضوع نمی‌شود.
او ادامه داد: فقط مدال آوران مسابقات المپیک و جهانی و مسابقات آسیایی از خدمت سربازی معاف می‌شوند و مجوزی برای معافیت قهرمانان جام ملت‌ها وجود ندارد. بر اساس قوانین اعزام به خدمت سربازی فوتبالیست‌های عضو تیم ملی تا ۳۱ سالگی به تعویق می‌افتد و آن‌ها تا این سن می‌توانند به ورزش حرفه‌ای خود ادامه دهند و بعد از این تاریخ به خدمت سربازی اعزام می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.