سورپرایز مهم در ترکیب اصلی النصر مقابل پرسپولیس

ورزش سه نوشت: رسانه‌های سعودی می‌گویند که لوئیس کاسترو می‌خواهد از یک گزینه غیرمنتظره در سمت چپ خط دفاعی تیمش استفاده کند.

سورپرایز مهم در ترکیب اصلی النصر مقابل پرسپولیس

در حساس‌ترین دیدار دور نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس امشب در استادیوم آزادی تهران، میزبان النصر است. مسابقه‌ای که بدون حضور تماشاگر و البته تحت الشعاع حضور فوق ستاره‌ای به نام کریستیانو رونالدو قرار خواهد گرفت.

یکی از ابهامات در ترکیب اصلی تیم عربستانی، انتخاب گزینه مناسب برای حضور در سمت چپ خط دفاعی است. الکس تلس که انتخاب اول کاسترو در این قسمت از زمین است، از لیست بازی کنار گذاشته شده و کادرفنی این تیم به دنبال انتخاب یک گزینه مناسب برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی است.

گفته می‌شد که النصر می‌خواهد از حسین قاسم در سمت چپ خط دفاعی بهره بگیرد ولی از صبح امروز رسانه‌های سعودی مدعی شده‌اند که کاسترو طرح و برنامه دیگری برای این قسمت از زمین دارد و می‌خواهد روی یک گزینه غیرمنتظره قمار کرده و نواف بوشل را به زمین مسابقه بفرستد.

این بازیکن ۲۴ ساله زمستان گذشته از الفتح به النصر پیوست ولی طی این مدت فقط ۲ بار در ترکیب اصلی زردپوشان شهر ریاض به میدان رفته است. بوشل در این فصل نیز تنها ۱۰۰ دقیقه برای تیمش بازی کرده که البته یک پاس گل نیز به رونالدو داده است.

باید دید در نهایت لوئیس کاسترو چه تصمیمی برای انتخاب ترکیب یازده بازیکن اصلی تیمش خواهد گرفت ولی آنگونه که رسانه‌های معتبر سعودی نوشته‌اند، النصر با نواف العقیدی، آیمریک لاپورت، علی لاجامی، سلطان الغنام، نواف بوشل، عبدالله الخیبری، مارسلو بروزوویچ، اوتاویو مونتیرو، عبدالرحمن غریب، رونالدو و سادیو مانه به مصاف پرسپولیس می‌رود.

 

نظرات بسته شده است.