صدور اعلان قرمز برای دستگیری مدیرعامل شرکت بهنام خودروسازان

دادستانی: با همکاری پلیس اینترپل، پیگیر بازگرداندن وی به کشور هستیم

علیرضا احمدی منش با اشاره به استمداد مالباختگان شرکت بهنام خودروسازان جنوب هرمزگان از دستگاه قضایی، اظهارکرد: برای رسیدگی به این پرونده شعبه ویژه ای در دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس تعیین شده است و برای تبدیل این پرونده حقوقی به کیفری، تاکنون ۴۰ مالباخته شکایت خود را ثبت کرده اند.

صدور اعلان قرمز برای دستگیری مدیرعامل شرکت بهنام خودروسازان/ دادستانی: با همکاری پلیس اینترپل، پیگیر بازگرداندن وی به کشور هستیم

دادستان مرکز استان هرمزگان با اشاره به صدور اعلان قرمز برای دستگیری مدیرعامل شرکت بهنام خودروسازان جنوب هرمزگان، گفت: عضو هیات مدیره این شرکت در رودان بازداشت شده و جبران خسارت مالباختگان و اعاده حقوق آنها اولویت کاری دستگاه قضایی است.
گزارش ایرنا، علیرضا احمدی منش با اشاره به استمداد مالباختگان شرکت بهنام خودروسازان جنوب هرمزگان از دستگاه قضایی، اظهارکرد: برای رسیدگی به این پرونده شعبه ویژه ای در دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس تعیین شده است و برای تبدیل این پرونده حقوقی به کیفری، تاکنون ۴۰ مالباخته شکایت خود را ثبت کرده اند.
وی ادامه داد: دستور ممنوع الخروج بودن اعضای هئیت مدیره این شرکت صادر شده و براساس آخرین بررسی‌ها، مدیرعامل شرکت نیز قبلاً از کشور خارج شده است.
به گفته دادستان مرکز استان هرمزگان؛ اکنون برای مدیرعامل این شرکت اعلان قرمز صادر شده است و با همکاری پلیس اینترپل، پیگیر بازگرداندن وی به کشور هستیم.
احمدی منش با اشاره به اینکه جبران خسارت مالباختگان و اعاده حقوق آنها اولویت کاری دستگاه قضایی است، گفت: بر این اساس، دستور توقیف همه اموال مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت بهنام خودروسازان جنوب هرمزگان صادر شده است.
وی همچنین گفت: یک نفر از اعضای هیئت مدیره شرکت بهنام خودروسازان جنوب هرمزگان در شهرستان رودان بازداشت شده است.
دادستان بندرعباس یادآور شد: طبق دستور رییس کل دادگستری استان به دادسرای مرکز اقدامات و تدابیر لازم برای پیگیری و اعاده حقوق مالباختگان در فرآیند رسیدگی و قبل از صدور حکم انجام خواهد شد.

نظرات بسته شده است.