خرید گوشی های آیفون ۱۳ با رسید جعلی/ کلاهبردار دستگیر شد

متهم به وسیله رسید های جعلی اقدام به خرید گوشی های آیفون ۱۳ کرده بود که توسط ماموران پلیس فتا در شهرستان بابلسر شناسایی و دستگیر شد.

خرید گوشی های آیفون ۱۳ با رسید جعلی/ کلاهبردار دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری فرد کلاهبرداری که با استفاده از رسید ساز جعلی از ۱۴ نفر از شهروندان ۱۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرد، خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حسن مفخمی شهرستانی افزود: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از آنان توسط فردی ناشناس با وعده فروش گوشی های آیفون موضوع در دستور ماموران قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان مازندران ادامه داد : در برسی های انجام شده، مشخص شد، متهم با خرید کالا از شهروندان و ارائه رسید پرداخت وجه با استفاده از نرم افزارهای رسید ساز جعلی از برخی از شهروندان در شهرستان های بابلسر، فریدونکنار و سیمرغ نیز کلاهبرداری کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی متهم که با همین روش اقدام به خرید گوشی های آیفون ۱۳ در این شهرستان ها کرده بود توسط ماموران پلیس فتا در شهرستان بابلسر شناسایی و دستگیر شد.

سردار مفخمی افزود : این متهم ۳۲ ساله در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به کلاهبرداری ۱۰ میلیارد ریالی از ۱۴ نفر از شهروندان در این شهرستان ها اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

وی با تاکید به شهروندان گرامی مبنی بر رعایت هشدارهای انتظامی در زمان خرید و فروش کالا و اطمینان کامل از واریز و یا انتقال وجه مبدله شده به حساب آنان در صورت بروز مشکل سریعاً موضوع را از طریق وب‌سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir به پلیس اعلام کنند.

نظرات بسته شده است.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه