قتل آیت الله سلیمانی در بانک ملی بابلسر

آیت الله سلیمانی در حمله مسلحانه در بانک در بابلسر مازندران به قتل رسید/ یکی از شاهدان عینی هم می گوید: آیت الله سلیمانی در بانک ملی نشسته بود که فرد ضارب اسلحه نگهبان بانک را گرفته و به رگبار بسته است که متأسفانه آیت الله سلیمانی به شهادت رسید و سه نفر دیگر مجروح شده اند.

قتل امام جمعه سابق زاهدان در حمله مسلحانه (+فیلم)

 آیت الله عباسعلی سلیمانی امام جمعه سابق زاهدان و عضو فعلی مجلس خبرگان در حمله مسلحانه کشته شد.
وی در حمله مسلحانه در یکی از بانک های شهر بابلسر مازندران به قتل رسید.
به گزارش ایرنا،‌ روح الله سلگی  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان مازندران گفت:  آیت الله سلیمانی صبح امروز در حمله مسلحانه توسط افرادی به قتل رسید و ضارب نیز دستگیر شده است.
عباسعلی سلیمانی اسبوکلائی (زاده ۱۳۲۶ در اسبوکلا سوادکوه) نماینده مجلس خبرگان رهبری است. وی نماینده، ولی فقیه و امام جمعه کاشان از تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ تا ۹ فروردین ۱۴۰۱پس از عبدالنبی نمازی بود.
وی نماینده، ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه شهر زاهدان نیز بوده‌است.
خبرگزاری حوزه نوشت: فرزند آیت الله سلیمانی در گفتگو با خبرنگار ما خبر سوءقصد به جان پدرش که منجر به فوت او شده است را تایید کرد و گفت: هنوز از جزئیات ماجرا اطلاع دقیقی ندارم و عازم بابلسر هستم.
یکی از شاهدان عینی هم می گوید: آیت الله سلیمانی در بانک ملی نشسته بود که فرد ضارب اسلحه نگهبان بانک را گرفته و به رگبار بسته است که متأسفانه آیت الله سلیمانی به شهادت رسید و سه نفر دیگر مجروح شده اند.
ضارب از سوی نیروهای امنیتی دستگیر شده است. خبر دیگر حاکی از آن است که ضارب نگهبان بانک بوده است.
>قتل امام جمعه سابق زاهدان>>
[videopack width=”640″ height=”360″ downloadlink=”true”]https://www.asriran.com/files/fa/news/1402/2/6/1562562_248.mp4[/videopack]

نظرات بسته شده است.