نظر خداداد عزیزی درباره کی‌روش، قلعه‌نویی و علی دایی/ وضع اقتصادی مردم دردناک است و سال گندی داشتیم

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان: این دردناک است که مردم نتوانند مایحتاج اولیه خود را تهیه کنند. بدتر از این نیست که یک پدر شرمنده خانواده اش شود. نمی دانم چرا مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس کاری نکردند. من نه سیاست بلدم و نه اقتصاد را می شناسم اما چشم دارم و درد مردم را می بینم.

نظر خداداد عزیزی درباره کی‌روش، قلعه‌نویی و علی دایی/ وضع اقتصادی مردم دردناک است و سال گندی داشتیم

بازیکن محبوب و پیشین تیم ملی با انتقاد از وضعیت اقتصادی در کشور گفت: هیچ جای دنیا مثل ایران نیست که در عرض دو ماه قیمت دلار و مواد غذایی چند برابر شود و مردم در تهیه مایحتاج اولیه خود دچار مشکل شوند، برای همین می گویم سال گندی را پشت سر گذاشتیم!

اطلاعات آنلاین نوشت: آنهایی که «خداداد عزیزی» را می شناسند می دانند که صراحت کلام دارد. گاهی آنقدر بی محابا نظراتش را می گوید که تصور می کنید همان «خداداد» تند و تیز تیم ملی که مربیان از زبان سرخ او در امان نبودند مقابل تان قرار دارد؛ همان که حرف هایش گاهی پیراهن تیم ملی را از او می‌گرفت. او هم در زمره یاغی های فوتبال ماست و ظاهرا تا روزی که باشد این لقب را خواهد داشت.
برای غزال تیزپای سالهای نه چندان دور فوتبال ایران، سال ۱۴۰۱ هم خوب بوده و هم بد! او می‌گوید: اگر امسال عید با ماه رمضان همراه نبود حتما مسافرت می رفتم اما این را هم باید بگویم برای من بهترین جای دنیا شهر خودم مشهد است و عیدهای مشهد را دوست دارم.

خداداد عزیزی در گفتگو با «اطلاعات آنلاین» با بیان اینکه «سال ۱۴۰۱ هم سال خوبی بود و هم سال گندی» گفت: وقتی از من می پرسند سالی که گذشت برایت چطور بود می گویم تنها یک سال در تمام عمرم برایم تلخ بود؛ همان سالی که کرونا آمد و «مهرداد میناوند» و «علی انصاریان» را از دست دادیم. در همان مقطع، باجناق و زن برادرم را از دست دادم. آن سال آنقدر بد بود که دیگر تمام سالهای عمرم در مقایسه با آن خوب است.

نظرات بسته شده است.