آقای «خواستگار» سارق از آب درآمد/ سرقت ۲۰۰ میلیون تومانی از دختران جوان در تهران، چالوس، مشهد و اردبیل

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارقی خبر داد که در پوشش خواستگاری، اموال دختران جوان را به سرقت می‌برد.

آقای «خواستگار» سارق از آب درآمد/ سرقت ۲۰۰ میلیون تومانی از دختران جوان در تهران، چالوس، مشهد و اردبیل

سرهنگ علی عزیزخانی از دستگیری سارقی خبر داد که با ترفند خواستگاری از دختران جوان طلاهای آنان را سرقت می‌کرد.

سرهنگ عزیزخانی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: با شکایت زن جوانی در رابطه با سرقت طلا و پولها از خانه اش، کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده که در بررسی‌ها مشخص شد که سرقت از سوی فردی آشنا صورت گرفته است.

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران افزود: در ادامه ماموران در تحقیقات محلی موفق شدند تصویر سارق جوان را که با کلید وارد خانه شاکی شده بود بدست آورده و زمانی که دختر جوان تصویر سارق خانه اش را دید وی را به عنوان خواستگارش شناسایی کرد.

دختر جوان به ماموران گفت: مدتی قبل در اینستاگرام با پسر جوانی به نام کوروش آشنا شدم. مدتی که از آشنایی‌مان گذشت کوروش ابراز علاقه کرد و پیشنهاد ازدواج مطرح کرد.

شاکی ادامه داد: خانواده ام در شهرستان زندگی می کنند و من به خاطر کار راهی تهران شدم. کوروش به نظرم مرد خوبی برای زندگی بود و با پیشنهاد او برای ازدواج موافقت کردم. کوروش وقتی پاسخ مثبت مرا دید، از شهرستان محل زندگی اش به تهران آمد. او را برای صحبت در رابطه با ازدواج به خانه ام دعوت کردم. فردای روزی که کوروش به خانه ام آمد از خانه سرقت شد اما نمی دانستم که وی عامل این سرقت است.

عزیزخانی اضافه کرد: بدنبال اظهارات دختر جوان، تحقیقات برای دستگیری کوروش ادامه یافت. در ادامه بررسی ها کارآگاهان با شکایت‌های مشابه مواجه شدند؛ سرقت هایی که تمامی آنها از سوی مرد جوانی به نام کوروش صورت گرفته بود.

وی افزود: بررسی ها نشان می داد متهم جوان در شهرهای چالوس، مشهد، اردبیل، … به همین شیوه مورد سرقت انجام داده است.

کارآگاه عزیزخانی خاطرنشان کرد: با دستگیری متهم، وی به سرقت از زنان و دختران جوان در شهرهای مختلف اعتراف کرد و تاکنون تعداد ۷ شاکی شناسایی و ارزش اموال مسروقه نیز بالغ بر ۲۰۰میلیون تومان برآورد شده است.

وی گفت: تحقیقات پلیسی برای شناسایی سایر شاکیان ادامه دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.