وزارت خارجه: قتل شهروند ایرانی توسط پلیس کانادا را پیگیری می‌کنیم

در همین زمینه تشکیل ستاد عفاف‌وحجاب در درمانگاه‌های شهر تهران! اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۲ پلیس تهران: تکذیب «توقیف خودرو به دلیل بی حجابی و اسپری فلفل اردیبهشت ۹, ۱۴۰۲ سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن‌محکومیت قتل یک ایرانی توسط پلیس کانادا تاکید کرد: در حال پیگیری موضوع و توضیح دولت کانادا هستیم. به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی […]

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن‌محکومیت قتل یک ایرانی توسط پلیس کانادا تاکید کرد: در حال پیگیری موضوع و توضیح دولت کانادا هستیم.
به گزارش ایلنا، بهرام قاسمی در واکنش به اطلاعات دریافتی در خصوص قتل یک شهروند ایرانی توسط پلیس کانادا، ضمن محکومیت این اقدام خشن پلیس کانادا گفت: متاسفانه مطلع شدیم یک شهروند ایرانی به نام «بابک سعیدی» ساکن کانادا که بیمار نیز بوده، به ضرب گلوله پلیس کشته شده است.
وی افزود: ما در حال بررسی جزئیات موضوع بوده و از مجاری ذیصلاح و رسمی پیگیر این مسأله برای روشن شدن ابعاد آن و توضیح دولت کانادا خواهیم شد.
سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان خاطرنشان کرد: ایرانیان مقیم کانادا برای احقاق حقوق کنسولی خود با مشکلات بسیاری روبرو هستند و طی دو سال گذشته تلاش‌های گسترده‌ای به منظور ایجاد شرایط مطلوبتری جهت ارائه مجدد خدمات کنسولی به ایرانیان مقیم کانادا انجام شده است که هنوز به نتایج کافی و لازم نرسیده است.

منبع: ایلنا

نظرات بسته شده است.