مقتول چیتگری روحانی قلابی از آب درآمد! / روحانی نمایی که ادمین پیج بهنوش بختیاری بود

قتل مرد جوان در محله چیتگر ،روحانی نما بودن او را فاش کرد و این درحالی است که این روحانی نما؛ یک فن پیج راه اندازی کرده بود که مربوط به بهنوش بختیاری – بازیگر سرشناس کشور -بود. این در حالی است که بهنوش بختیاری از قلابی بودن این روحانی خبر نداشت و هیچ دخالتی در راه اندازی این فن پیج نیز نداشته است.

به گزارش رکنا – قتل روحانی در محله چیتگر رازگشای یک مرد متقلب شد. بهنوش بختیاری پرده از قتل روحانی در پیج اینستاگرامی اش برداشت و عکسی انتشار داد که مردی با هویت همتی در لباس روحانیت با عمامه سیدی بود و با او سلفی انداخته بود.اما  قتل روحانی در محله چیتگر توسط یک زن و شوهر پرده از روحانی نما بودن او برداشت  شوک آورتر از قتل روحانی در تهران راز او بود  و زوج قاتل در پرونده  قتل روحانی دروغین  در بازجویی ها پرده از انگیزه خود برداشته اند که هنوز مورد تایید قرار نگرفته است.

شنبه ۱۹ تیرماه بود که ماجرای کشف جنازه یک مرد در چیتگر به  ماموران کلانتری ۱۴۵ وردآورد مخابره شد و با دستور بازپرس وهابی از دادسرای امورجنایی تهران تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی وارد عمل شدند تا با شناسایی صاحب جنازه بتوانند رازگشایی کنند.

بازداشت زن و شوهر در  قتل روحانی قلابی

معاینه جنازه نشان می داد مقتول با ضربات چاقو به قتل رسیده است و کارآگاهان با ردیابی مشخصات مقتول خیلی زود با یک زن متاهل برخوردند که می توانست کلید اسرار این قتل باشد.

این زن جوان بازداشت شد و خیلی زود اقرار کرد با همدستی شوهرش دست به این قتل زده اند و در حالیکه فرضیه هایی مانند سرقت در انگیزه این زن و شوهر مطرح است آنان رفتارهای نادرست مقتول انگیزه ای در قتل او دانستند.

افشای راز روحانی قلابی

درحالیکه تجسس ها نشان می داد مقتول یکی از فن پیج های ، بهنوش بختیاری بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران است اقدامات اطلاعاتی فاش کرد این فرد به هیچ عنوان روحانی و سید نبوده است و با پوشیدن لباس روحانیت خیلی ها از جمله بهنوش بختیاری را فریب داده است.

بنابه این گزارش؛ تحقیقات همزمان پلیس با بازجویی از قاتلان روحانی قلابی روی اقدامات متقلبانه مقتول و فریبکاری هایش با سو استفاده از لباس روحانیت متمرکز است .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.