پرسپولیس ادعای فولاد را تکذیب کرد/ عکس

طبق اعلام باشگاه پرسپولیس، مدافع این تیم مشکلی برای حضور در بازی با فولاد نداشته است.

باشگاه فولاد با ارسال نامه ای به حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ از وی خواستار رسیدگی کمیته انضباطی در خصوص استفاده پرسپولیس از بازیکن غیرمجاز شده و مدعی است با توجه به اینکه محمد حسین‌کنعانی‌زادگان در چهار دیدار سرخ‌پوشان مقابل نساجی مازندران در هفته پنجم در دقیقه ۴۰، استقلال تهران هفته ششم در دقیقه ۷۶، فولاد خوزستان هفته یازدهم در دقیقه ۶۲ و گل گهر سیرجان هفته بیست و پنجم در دقیقه ۶۲، کارت زرد دریافت کرده حضورش در بازی شب گذشته فولاد و پرسپولیس غیرقانونی بوده است.

علیرضا اشرف، مدیر رسانه‌ای تیم پرسپولیس درباره این موضوع اظهار داشت: حسین کنعانی زادگان به جز چهار بازی مذکور در نامه فولاد در دیدار پرسپولیس مقابل ذوب آهن از هفته ششم لیگ برتر هم کارت زرد دریافت کرد. وی پس از دریافت چهارمین کارت زرد خود مقابل فولاد در دور رفت از حضور در بازی رفت ما با آلومینیوم محروم شد.

وی افزود: کنعانی زادگان از زمان محرومیت قبلی‌اش فقط یک کارت زرد مقابل گل‌گهر دریافت کرده و به همین دلیل هیچ مشکلی برای حضور در بازی شب گذشته نداشت.

در لیست نهایی بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن هم که آن را مشاهده می‌کنید مشخص شد داور در دقیقه ۴۸ مسابقه پرسپولیس و ذوب‌آهن در دور رفت به کنعانی‌زادگان اخطار داده و بعد از دیدار پرسپولیس و فولاد در دور رفت به دلیل دریافت کارت زرد چهارم از بازی با آلومینیوم محروم شده است.

 

منبع: فارس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.