زورگیری در شیراز / ۲ نفر فرار کردند

زورگیری شیراز, زورگیری در شیراز / ۲ نفر فرار کردند, رسا نشر - خبر روز

با توجه به ازدحام جمعیت ۲ همدست متهم از محل متواری شدند که تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد.
 رئیس پلیس شهرستان شیراز گفت: فرد زورگیری که قصد حمله به مامور نیروی انتظامی در این شهر را داشت، به ضرب گلوله مجروح و دستگیر شد.
سرهنگ فرج شجاعی در این باره گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری سه زورگیر قمه به دست با شهروندان در یکی از محله‌های شیراز، ماموران انتظامی در کمتر از سه دقیقه به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی افزود: ماموران انتظامی کلانتری “۲۴ ابوذر” در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که یک دستگاه موتورسیکلت در حال تردد بوده است که سه نفر زورگیر با استفاده از قمه، برای سرقت موتورسیکلت اقدام کرده بودند و با مقاومت راکب مواجه شدند.
فرمانده انتظامی شیراز گفت: زورگیران با مشاهده پلیس با قمه به سمت ماموران و شهروندانی که قصد کمک به راکب داشتند حمله ور شدند و قصد زخمی کردن آنان را داشتند که یکی از کارکنان انتظامی با رعایت قانون به کارگیری سلاح پای یکی از زورگیران را هدف اصابت گلوله قرار داد.
شجاعی گفت: با توجه به ازدحام جمعیت ۲ همدست متهم از محل متواری شدند که تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد.
وی گفت: زورگیر ۲۸ ساله به بیمارستان منتقل شده و حال عمومی وی رضایت بخش است.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: پلیس شهرستان شیراز با جدیت به مقابله با افراد مجرم خصوصا زورگیران و سارقانی می‌پردازد که به دنبال ایجاد ناامنی در جامعه هستند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه