جزئیات برنامه تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در رسانه ملی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رسا نشر –  مراسم قرعه کشی برنامه‌های تبلیغاتی نامزد‌های سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به تعداد نامزد‌های تایید صلاحیت شده با هفت گوی زردرنگ حاوی نام نامزد‌ها و هفت گوی قرمز رنگ حاوی شماره‌های تصادفی برای مشخص شدن زمان پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزد‌ها توسط نمایندگان آن‌ها قرعه کشی شد.

نخستین نامی که به قید قرعه از بین هفت گوی زردرنگ حاوی نام نامزد‌ها خارج شد به نام آقای سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی بود.

نماینده آقای قاضی زاده هاشمی با قرار گرفتن در جایگاه به قید قرعه گویی از بین گوی‌های قرمزرنگ بیرون آورد که شماره ۱۱ به این نامزد ریاست جمهوری تعلق گرفت و مطابق جدول برنامه ریزی شده برای تبلیغات کاندیدا‌های ریاست جمهوری زمان پخش برنامه‌های تبلیغاتی این نامزد را مشخص کرد.

به طور مثال نخستین برنامه تبلیغاتی آقای امیرحسین قاضی زاده هاشمی روز جمعه ۷ خرداد روی آنتن خواهد رفت و نخستین برنامه تبلیغاتی وی در رادیو ایران نیز روز یکشنبه ۹ خرداد ساعت ۱۸ پخش خواهد شد.

در ادامه مراسم قرعه کشی جدول تبلیغاتی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی، نماینده آقای محسن رضایی نفر دومی بود که از میان گوی‌ها انتخاب شد و شماره ۱۳ را به نام این نامزد به طور قرعه از میان گوی‌ها به خود اختصاص داد و بر این اساس در جدول پخش سیمای جمهوری اسلامی ایران در شبکه یک روز یکشنبه نهم خرداد ساعت ۱۹:۱۵ برنامه تبلیغاتی محسن رضایی پخش خواهد شد.

نماینده آقای علیرضا زاکانی نفر سوم بود که شماره ۱۷ را به این نامزد اختصاص داد و بر این اساس برنامه تبلیغاتی آقای زاکانی روز پنج شنبه ۱۳ خرداد از شبکه یک ساعت ۱۹:۱۵ پخش خواهد شد.

نماینده آقای سیدابراهیم رئیسی نفر چهارمی بود که به جایگاه بر اساس قرعه آمد و شماره ۱۵ را به این نامزد انتخابات اختصاص داد و بر این اساس برنامه تبلیغاتی آقای رئیسی روز سه شنبه یازدهم خرداد ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه یک پخش خواهد شد.

نماینده آقای محسن مهرعلیزاده نفر پنجمی بود که بر اساس قرعه شماره ۱۶ را به این نامزد انتخابات اختصاص داد و بر این اساس روز چهارشنبه ۱۲ خرداد ماه از شبکه یک ساعت ۱۹:۱۵ برنامه تبلیغاتی این نامزد پخش خواهد شد و بقیه برنامه‌ها بر اساس جدول زمان بندی صدا و سیما خواهد بود.

نماینده آقای عبدالناصر همتی نفر ششمی بود که بر اساس قرعه به جایگاه آمد و طبق روال قرعه کشی شماره ۱۲ را به این نامزد انتخاباتی اختصاص داد و بر این اساس در جدول زمان بندی برنامه تبلیغاتی این نامزد روز هشتم خردادماه از شبکه یک در ساعت ۱۹:۱۵ پخش خواهد شد.

نفر آخری که گوی آخر قرعه کشی به آن اختصاص یافت نماینده آقای سعید جلیلی بود که شماره ۱۴ را به این نامزد انتخاباتی اختصاص داد و بر اساس جدول زمان بندی روز دهم خردادماه برنامه تبلیغاتی این نامزد از شبکه یک در ساعت ۱۹:۱۵ پخش خواهد شد.

۱۴۰۰جدول پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

جزئیات برنامه تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در رسانه ملی

جزئیات برنامه تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در رسانه ملی

ستاد انتخابات وزارت کشور روز سه شنبه در اطلاعیه ای اسامی داوطلبان انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری را اعلام کرد که اسامی به این شرح است :

۱. آقای سعید جلیلی فرزند محمدحسن کد نامزد ۲۲،
۲. آقای سیدابراهیم رئیس الساداتی مشهور به رئیسی فرزند سیدحاجی کد نامزد ۳۳،
۳. آقای محسن رضایی میرقائد فرزند نجف کد نامزد ۴۴،
۴. آقای علیرضا زاکانی فرزند حسین کد نامزد ۵۵،
۵. آقای سیدامیر حسین قاضی زاده هاشمی فرزند سیدحسن کد نامزد ۶۶،
۶. آقای محسن مهرعلیزاده فرزند رحیم کد نامزد ۷۷،
۷. آقای عبدالناصر همتی فرزند احمدعلی کد نامزد ۸۸

بر اساس ماده ۶۶ قانون فعالیت انتخاباتی نامزد‌های ریاست جمهوری رسما از تاریخ اعلام اسامی آنان به وسیله وزارت کشور آغاز و تا ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رای خاتمه می‌پذیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.