بازداشت قاتلی که دوستش را در پارک با چاقو کُشت

 

سرهنگ محمدرضا ایران نژاد، فرمانده انتظامی سیرجان گفت: در پی اعلام وقوع یک فقره قتل در پارکی در شهر سیرجان، ماموران پلیس آگاهی با حضور در محل با جسد یک مرد جوان آغشته به خون که از ناحیه گردن دچار جراحت عمیقی شده بود، روبه رو شدند و ضمن واکاوی صحنه، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

او افزود: در این رابطه، ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی بعدی موفق شدند، هویت فرد قاتل را شناسایی و او را پس از هماهنگی با مرجع قضایی در یک نقطه از محور ورودی شهرستان سیرجان دستگیر کنند.

قاتل, بازداشت قاتلی که دوستش را در پارک با چاقو کُشت, رسا نشر - خبر روز

سرهنگ ایران نژاد بیان کرد: این متهم در بازجویی‌های بعدی خیلی زود به انجام این قتل اعتراف و انگیزه خود را اختلافات شخصی با مقتول و درگیری با اودر پارک عنوان کرد و گفت: در شب حادثه، مقتول که از قبل با هم آشنایی داشتند را در پارک مشاهده و پس از درگیری با او با استفاده از یک قبضه کارد، ضربه‌ای به گردن او وارد می‌کند که منجر به پارگی شریان اصلی و فوت او می‌شود.

او با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل این قاتل به مرجع قضایی گفت: متاسفانه در این حادثه نیز به همراه داشتن سلاح سرد و توسل به خشونت از سوی ۲ نفر در یک فضای عمومی منجر به جان باختن عضوی از اجتماع شد که جا دارد یک بار دیگر بر پرهیز از حمل سلاح و پرهیز از ابراز خشونت در روابط فردی و اجتماعی تاکید کنیم.

۴۷۲۳۱

منبع: خبر آنلاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه