آخرین قیمت پراید در بازار/ وانت پراید ۴ میلیون تومان گران شد

 

آخرین قیمت پراید در بازار/ وانت پراید ۴ میلیون تومان گران شد|خبر فوریدر حالی که افکار عمومی خود را برای کاهش قیمت خودرو را آماده می‌کرد، بهای انواع خودرو در بازار با افزایش محسوس مواجه شده است.

ارزان‌ترین خودروهای بازار ایران این روزها به قیمت‌های بالاتر از ابتدای فروردین در فضای مجازی فایل می‌شوند. هرچند محدودیت‌های کلی مانع از خرید و فروش عادی خودرو و سایر اقلامی از این دست داده است اما با این حال در فضای مجازی قیمت هر دستگاه پراید ۱۱۱ به ۱۳۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

ماندگاری قیمت‎ها در این محدوده نشان از آن دارد که معامله‌گران قصد دارند سیگنال بالا ماندن قیمت در بازار را تا زمان عادی شدن وضعیت حفظ کنند .

بر این اساس هر دستگاه پراید ۱۳۱ نیز به قیمت ۱۱۲ میلیون تومان در فضای مجازی فایل شده است. بسیاری از فروشندگان البته وعده تخفیف در پای معامله را نیز به خریداران می‌دهند. با این حال فعالان بازار معتقدند خرید و فروش چندانی در کار نیست و مشتری این روزها در بازار خودرو نایاب‌تر از فروشنده است.

قیمت هر دستگاه پراید ۱۵۱ مدل سال ۱۳۹۹ اما ۱۱۶ میلیون تومان اعلام شده است. با این حال فروشندگان بهای پراید ۱۵۱ شماره شده در سال جاری ، چهار میلیون تومان گران‌تر یعنی ۱۲۰ میلیون تومان اعلام می کنند. وانت پراید یا پراید ۱۵۱ تنها مدل خودروی پراید است که همچنان در خط تولید قرار دارد که انواع پراید از خط تولید خارج شده‌اند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.