پایگاه خبری تلحیلی رسا نشر

کارگردان «گودزیلا در برابر کونگ»، سراغ بیگانه‌های گربه‌نما می‌رود

 

آدام وینگارد، کارگردان «گودزیلا در برابر کونگ» فیلم انیمیشن «تاندرکتس» را می‌سازد.

ددلاین نوشت: در حالی که جدیدترین فیلم آدام وینگارد یعنی «گودزیلا در برابر کونگ» از چهارشنبه ۱۱ فروردین در آمریکا روی پرده رفته و از اچ‌بی‌او مکس هم پخش می‌شود و امید می‌رود رونقی به سینماهای جهان بدهد، اعلام شد کارگردان این فیلم، پروژه جدیدی را در برنامه دارد.

حالا وینگارد قرار است کارگردان فیلم «تاندرکتس» شود که یک فیلم بودجه بالا بر پایه یک سریال انیمیشن تلویزیونی است که بین سال‌های ۱۹۸۵ تا ۱۹۸۹ روی آنتن رفته بود. این داستان نوشته رنکین بیس است., کارگردان «گودزیلا در برابر کونگ»، سراغ بیگانه‌های گربه‌نما می‌رود, رسا نشر - خبر روز

فیلمنامه اولیه پروژه را دیوید کاگشال نوشته اما وینگارد در همراهی با سایمون برت، فیلمنامه را بازنویسی می‌کند و پروژه تبدیل به ترکیبی از جلوه‌های تصویری و انیمیشن خواهد شد.

این مجموعه متمرکز بر گروهی از موجودات بیگانه انسان‌نما گربه‌مانند است که در سیاره‌ای به نام تاندرا زندگی می‌کنند که در حال از بین رفتن است. به این ترتیب گروه تاندرکتس مجبور می‌شوند سیاره‌شان را ترک کنند.

فیلم جدید از سریال انیمیشن به عنوان نقطه پرش اولیه خود استفاده می‌کند اما در ادامه وینگارد آن را به جهتی هدایت می‌کند که خودش سال‌هاست برای آن برنامه‌ریزی کرده بود.

این نکته نیز قابل توجه است که از زمانی که وارنر میدیا، که کمپانی مادر برادران وارنر است، کارگردان‌های فیلم‌های وارنر را متعجب کرد و تمام فیلم‌های سال ۲۰۲۱ شرکت را در کنار اکران سینمایی در سرویس استریمینگ اچ‌بی‌او مکس هم قرار داد، وینگارد، حالا نخستین فیلمسازی شده که قراردادی جدید با برادران وارنر امضا می‌کند.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما تصور خواهیم کرد که شما با این کار خوب هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه