پایگاه خبری تلحیلی رسا نشر

تلاش وزارت میراث فرهنگی در سال جدید/ اثبات عدم شیوع کرونا در سفر

 

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی گفت: امسال تلاش می‌کنیم به مسئولان کشوری ثابت شود که گردشگری و سفر عامل شیوع ویروس کرونا نیست.

ولی تیموری در پیام نوروزی خود در صفحه مجازی، نوشت: سال گذشته تمام تمرکز ما برای افزایش تاب آوری بود تا از یک طرف جلوی تعطیلی و رکود کامل فعالیت‌های گردشگری را بگیریم و از طرف دیگر با جلب کمک‌ها و حمایت‌های حداقلی بتوانیم نشاط و سرپایی را در عرصه گردشگری داشته باشیم.

امسال را متفاوت شروع کردیم و این بیانگر آن است که سال خوبی را داریم.

وی ادامه داد: تمرکز ما برعکس سال گذشته روی اعتماد سازی میان مسئولان و مقامات کشوری است تا بگوییم که گردشگری موجب شیوع ویروس نمی‌شود. این موضوع را باید در عمل نیز ثابت کنیم.میراث فرهنگی, تلاش وزارت میراث فرهنگی در سال جدید/ اثبات عدم شیوع کرونا در سفر, رسا نشر - خبر روز

باید مردم هم اعتماد کنند که گردشگری هیچ گونه مشکلی را برای سلامتی آنها ندارد و برعکس باعث ایجاد نشاط هم می‌شود و روند زندگی آنها به حالت طبیعی برمی گردد.

تیموری بیان کرد: تحریک تقاضا هم اقدام دیگر ماست. می‌توانیم تقاضاهایی که انباشه شده را در گردشگری داخلی و خارجی به کار بگیریم چون تقاضا برای سفر به کشور زیاد هست.

در این رابطه برنامه‌های خوبی اندیشیده شده و از قبل آماده است تا با کم شدن بحران این برنامه‌ها را عملیاتی کنیم.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما تصور خواهیم کرد که شما با این کار خوب هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه