پایگاه خبری تلحیلی رسا نشر

پایان این سریال را شما انتخاب کنید!

 

نگارش سریال تلویزیونی «خانواده روبه‌راه» با ساختار تعاملی (یا اینتراکتیو) در اداره‌کل فیلمنامه‌نویسی مرکز سیمافیلم آغاز شد.

«خانواده روبه‌راه» ساختاری تعاملی دارد که مخاطبان می‌توانند در هنگام تماشای آن، روند پیشرفت قصه و پایان‌بندی هر قسمت را انتخاب کنند.

قصه این سریال طنز درباره اتفاقاتی است که در سال ۱۴۰۰ در یک خانواده رخ می‌دهد و شخصیت‌های اصلی آن فرزندان این خانواده هستند که یکی از آن‌ها می‌خواهد در آینده رئیس‌جمهور شود.

ساختار تعاملی (یا اینتراکتیو) رویکردی جدید در تولید و پخش آثار تلویزیونی و پخش آنلاین در دنیاست که در هنگام پخش برنامه، امکان تغییر مسیر قصه و روند رویدادهای آن توسط کاربر و مخاطبان برنامه وجود دارد.سریال, پایان این سریال را شما انتخاب کنید!, رسا نشر - خبر روز

با توجه به استفاده از این ساختار، سریال «خانواده روبه‌راه» در هر قسمت دارای دو مسیر پیشبرد قصه و دو پایان‌بندی است که مخاطبان می‌توانند هنگام تماشای آن، یکی از دو مسیر را انتخاب کنند و هر قسمت پایانی خواهد داشت که توسط اکثریت مخاطبان انتخاب شده باشد.

این طرح که یکی از محصولات باشگاه رشد اداره‌کل فیلمنامه‌نویسی مرکز سیمافیلم است، توسط جمعی از نویسندگان جوان به سرپرستی مسعود غزنچای نوشته می‌شود و حسین تراب‌نژاد به عنوان مشاور فیلمنامه و محمدصادق باطنی به عنوان ناظر کیفی در آن حضور دارند و مجری طرح آن مرکز نوآوری رساناست.

 


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما تصور خواهیم کرد که شما با این کار خوب هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه