پایگاه خبری تلحیلی رسا نشر

ثروتمندترین زن جوان جهان؛ ویتنی ولف هرد، ۳۱ ساله

 

نشریه فوربس تازه‌ترین فهرست میلیاردهای جهان را اعلام کرد و جف بزوس بار دیگر به عنوان ثروتمندترین فرد جهان معرفی شد. ویتنی ولف هرد، مدیرعامل و بنیان‌گذار 31 ساله بامبل نیز که ثروتمندترین زن جوان جهان شده است.

بامبل یک اپلیکیشن، شبکه اجتماعی و سامانه دوست‌یابی آنلاین است که در سال ۲۰۱۴ بنیان نهاده شد. تفاوت بامبل با سایر اپلیکیشن‌های دوست‌یابی در ارجحیت داشتن زنان است؛ برای ارتباط برقرار کردن اول زنان باید پیغام دهند. وینتی ولف، مدیرعامل و بنیان‌گذار بامبل می‌گوید که به دنبال جنبش‌هایی مانند «من هم» تصمیم گرفت با دادن شانس اولین حرکت به زنان، قدرت بیشتری به آن‌ها بدهد.

اما جف بزوس، مدیرعامل فروشگاه اینترنتی آمازون با ۱۸۱.۵ میلیارد دلار ثروت در صدر جدول ثروتمندان قرارگرفته است. ثروتمندترین زن, ثروتمندترین زن جوان جهان؛ ویتنی ولف هرد، ۳۱ ساله, رسا نشر - خبر روز

ایلان ماسک، بنیان‌گذار خودروسازی تسلا پس از جهش‌های خیره‌کننده بیت‌کوین، با سقوط ارزش معروفترین ارز دیجیتال، با ۱۶۱.۵ میلیارد دلار دوباره به مکان دوم برگشت.

برنارد آرنو فرانسوی و مدیرعامل برند لوئی ویتون با  ۱۵۳.۹  میلیارد دلار در جایگاه سوم است.

بیل‌گیتس، مدیرعامل شرکت مایکروسافت با ۱۲۳.۲  میلیارد دلار عنوان چهارمین مرد ثروتممند دنیا را به خود اختصاص داد.

همچنین فرانسواز بتنکوق فرانسوی ، مدیرعامل برند اورئال با درآمد ۷۳.۶ میلیارد دلار در ماه  عنوان ثروتمندترین زن جهان را به خود اختصاص داد.

 


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما تصور خواهیم کرد که شما با این کار خوب هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه