رونالدو و مسی در رختکن چگونه هستند؟

 

آرتور که دو ستاره کنونی جهان فوتبال کاپیتانش بودند درباره رفتار مهاجم یوونتوس و بارسلونا در رختکن صحبت کرد.

آرتور ملو، هافبک پیشین بارسلونا و بازیکن فعلی یوونتوس در یک مصاحبه درباره لیونل مسی و کریستیانو رونالدو صحبت و اعلام کرد دو ستاره جهان فوتبال در رختکن چگونه هستند.

آرتور گفت: هر کدام روش خاصی در رهبری تیم دارد. مسی با رفتارهایش آن را نشان می دهد. خیلی از مردم فکر می کنند این چنین نیست اما در زمین هنگامی که توپ را دریافت می کند آن را نشان می دهد که تشنه گلزنی است و برای پیروزی اشتیاق دارد. رونالدو و مسی در رختکن چگونه هستند؟|خبر فوری

هافبک یوونتوس درباره رونالدو اظهار کرد: کریس بیشتر توضیح می دهد، با دستان و کلماتش. کاملا آشکار است زمانی که توپ را در اختیار می گیرد می خواهد گلزنی کند. او در رختکن خیلی سرزنده است. با برخی ها خیلی صمیمی است. در رختکن با همه خوب است. با همه صحبت می کند. شاید زبان کار را سخت می کند. من به عنوان دوستی نیستم که به خانه اش بروم و قهوه بخورم اما رابطه خوبی با هم داریم.

آرتور انتخاب از میان یکی از دو کاپیتان را سخت عنوان کرد و گفت: در یک بازی یکی از آن ها پنج گل به ثمر می رساند و دیگری هم به این اندازه گلزنی می کند. هر دو رهبران خوبی هستند اما رونالدو را انتخاب می کنم که در کنار هم بازی می کنیم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.