آقای بهاروند اگر راست می‌گویید به خاطر علی کریمی کنار بکشید!

 

حیدر بهاروند (سرپرست سازمان لیگ) و ادعای سپردن فوتبال به فوتبالی‌ها. اتفاقی که خیلی سخت ممکن است بیفتد.

حیدر بهاروند و یک ادعا. اینکه می گویم یک ادعا چون دقیقاً یک ادعاست. ایشان که سرپرست فدراسیون فوتبال هستند برای انتخابات روز دهم اسفند ماه کاندیدا شده اند و اتفاقا در نطقی فرموده اند: «اساسنامه‌ای که تدوین شد که فوتبالی‌ها بیشتر به انتخابات ورود می‌کنند و محدودیت‌های خاصی که قبلاً بود و شرایط خاص دست و پا گیر برطرف شد. اکنون با این اساسنامه همه فوتبالی ها راحت می‌توانند در انتخابات حاضر شوند. افراد فوتبالی باید سکان هدایت را در دست بگیرند تا افراد غیر فوتبالی.»آقای بهاروند اگر راست می‌گویید به خاطر علی کریمی کنار بکشید!|خبر فوری

بسم الله آقای بهاروند. از خودتان شروع کنید و اگر به حرفی که زده اید باور دارید به نفع علی کریمی که از همه کاندیدای مطرح شده فوتبالی تر است کنار برود. حتماً می خواهید بگویید که شما هم فوتبالی هستید و در مقطعی سرمربی تیم افلاک و خیبر و مدیر خیبر بوده اید اما یک سؤال شما خودتان را واقعاً فوتبالی می دانید یا نه؟

اگر می دانید که پس بحثی نیست و بمانید و در انتخابات هم شرکت کنید و احتمالا رأی هم می آورید! اگر در قیاس با علی کریمی و سابقه ای که دارد خودتان را فوتبالی نمی دانید که به نظرم کاری که سعید آذری با شهامت هر چه تمام تر انجامش داد را انجام بدهید و به قول خودتان فوتبال را به فوتبالی ها بسپارید.

البته مثل روز روشن است که هرگز چنین اتفاقی نخواهد افتاد و حرف های که در رسانه ها زده می شود نمایشی بیش نیست.

آقای بهاروند اگر راست می گویید…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.