ما خط قرمز داریم، آقازاده‌ ها ندارند

 

بازیگر سریال «آقازاده» می‌گوید، خط قرمز برای هر کسی نسبی است و نمی شود قطعی راجع به آن چیزی گفت. البته ما در سریال از خودمان حرف نمی زنیم. از آقازاده‌ها حرف می زنیم. ما خط قرمز داریم، اما آقازاده‌ها ندارند.

امیر آقایی درباره شخصیت نیما در سریال «آقازاده» گفت: اعتقادی به اینکه نیما آدم باهوشی است ندارم. مسیری را یاد گرفته است و همان را پیش می رود. سفره‌ای پهن است و او مثل همه آنها می گوید من باید حقم را بردارم. دولت باید بگوید عمو جان این سهم شما نیست.

وی در ادامه درباره اینکه سریال خط قرمزی داشته است، توضیح داد: خط قرمز برای هر کسی نسبی است و نمی شود قطعی راجع به آن چیزی گفت. البته ما در سریال از خودمان حرف نمی زنیم. از آقازاده ها حرف می زنیم. ما خط قرمز داریم اما آقازاده ها ندارند.

ما خط قرمز داریم، آقازاده‌ها ندارند|خبر فوری

بازیگر نقش نیما در «آقازاده» درباره تاثیر ممیزی بر روند ساخت این سریال گفت: ما هنوز چیزی نگفتیم. فقط به مسائل جزء اقتصادی پرداختیم.

آقایی تأکید کرد: نیما به راحتی به آدم های اطرافش اعتماد نمی کند، او خودش آنها را ساخته است و آدم هایش هستند. همه زندگی نیما به لحاظ قانونی دست بهرامی است. خودش او را بزرگ کرد و شاید فکر نمی کرد نزدیکترین فرد به او این کار را انجام بدهد. همان موقع زمان فیلمبرداری گفتم راضیه کسی نبوده است که نیما بخواهد عاشق او بشود. به درست یا غلط اینقدر پیرامون نیما دیده ایم. راضیه هم مثل بقیه مهره ای بود که مدتی از او استفاده کرد.

این بازیگر درباره اینکه آیا لطمه ای از آقازاده ها خورده، پاسخ داد: خوشبختانه اینقدر از این آدم ها دورم که اصلاً نه علاقه های آنها را می دانم نه چیزی درباره زندگی شان. من کلیتی را می شناسم و بابت این کلیت گاهی خشم هم داشته ام. بیش از این راجع به اینها نمی دانم. اصلا نمی خواهم برایش وقتم بگذارم.

این بازیگر در پایان درباره تجربه همکاری با حامد عنقا و بهرنگ توفیقی گفت: دو آدم کاربلد و متخصص هستند.

مستند «بوی خون» به کارگردانی وحید سعیدی و نویسندگی احمد رنجبر یکشنبه‌ها منتشر می شود. این مستند پرونده های سیاسی سریال آقازاده را در گفت و گو با کارشناسان تحلیل می کند. در این مستند چهره های سیاسی هم نظرشان را درباره مفهوم آقازادگی بیان می کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.