جزئیات جنایت وحشتناک در دیواندره کردستان

داماد عصبانی ساعت هفت صبح روز گذشته، ۲۹ فرودرین ماه به وسیله یک قبض اسلحه به سمت اعضای خانواده و همسرش آتش گشود. معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کردستان با اشاره به وقوع یک فقره قتل در ساعت هفت صبح روز گذشته، در شهرستان دیواندره گفت: داماد عصبانی با اسلحه به سمت اعضای خانواده خود […]

داماد عصبانی ساعت هفت صبح روز گذشته، ۲۹ فرودرین ماه به وسیله یک قبض اسلحه به سمت اعضای خانواده و همسرش آتش گشود.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کردستان با اشاره به وقوع یک فقره قتل در ساعت هفت صبح روز گذشته، در شهرستان دیواندره گفت: داماد عصبانی با اسلحه به سمت اعضای خانواده خود و همسرش آتش گشود که در این جنایت وحشتناک چهار نفر کشته و یک نفر مجروح شد.

عبدالله فاتحی، در گفت و گو با ایسنا در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: داماد عصبانی ساعت هفت صبح روز گذشته، ۲۹ فرودرین ماه به وسیله یک قبض اسلحه به سمت اعضای خانواده و همسرش آتش گشود.

وی افزود: در این جنایت وحشتناک که از جمله همسر، پدر و مادر همسرش و یکی از اقوام خانواده همسرش را کشته و یک دختر هفت ساله از این خانواده به شدت مجروح شد که در بیمارستان بستری شده است.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کردستان با اشاره به اینکه پلیس دیواندره بلافاصله در محل جنایت حاضر شدند و اقدامات لازم را جهت دستگیری قاتل انجام داده است، بیان کرد: بنابر اظهارات شاهدان قاتل که داماد خانواده بود بلافاصله از محل متواری شده است.

وی، عامل این جنایت را اختلاف خانوادگی دانست و یادآور شد: قاتل، شناسایی و اقدامات پلیس برای دستگیری وی با جدیت در دستور کار قرار گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.