آخرین قیمت‌ها در بازار خودرو/ پراید یک کانال ریزش کرد

 

آخرین قیمت‌ها در بازا خودرو/ پراید یک کانال ریزش کرد|خبر فورییک روز پس از ریزش دلار کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو نیز آغاز شد و درحالی که امروز قیمت‌ها در بازار ارز درحال افزایش است بازار خودرو کماکان روند ریزشی را در پیش گرفته است.

ریزش قیمت ها در بازار خودرو از روز گذشته آغاز شد و این ریزش قیمت ها تا امروز با شدت بیشتری ادامه پیدا کرده است به گونه ای که پراید ۱۱۱ از ۱۴۲ میلیون تومان به ۱۳۶ میلیون تومان رسیده است و سایر خودروهای گروه پراید نیز امروز کاهش قیمت چشمگیری را تجربه کرده اند به گونه ای که پراید ۱۳۱ از ۱۲۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۱۱۸ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۳۲ نیز از ۱۲۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است و پراید ۱۵۱ نیز در حالی امروز ۱۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت خوردهاست که این خودرو در روز گذشته ۱۲۷ میلیون تومان قیمت داشته است.

در میان خودروهای مونتاژ قیمت پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۹ از ۱ میلیارد و ۲۷۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۱ میلیارد و ۱۸۸ میلیون تومان رسیده است و قیمت مدل ۹۸ این خودرو نیز در حالی امروز یک میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان اعلام شده است که این خودرو روز گذشته یک میلیارد و ۱۸۰ میلیون تومان قیمت داشته است و سوزوکی گراند ویتارا نیز از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت یک میلیارد و ۳۰۴ میلیون تومان رسیده است و سیتروئن سی ۳ نیز از یک میلیارد و ۱۱۰ میلیون تومان امروز به یک  میلیارد و ۴۵ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودروهای گروه پژو نیز پژو ۲۰۷ اتوماتیک با کاهش ۱۷ میلیون تومانی به قیمت ۵۰۴ میلیون تومان رسیده است و مدل ۹۸ این خودرو نیز از ۴۹۴ میلیون تومان امروز به ۴۷۸ میلیون تومان رسیده است و پژو ۴۰۵ اس ال ایکس در حالی امروز ۲۲۲ میلیون تومان قیمت خورد که قیمت این خودرو در روز گذشته ۲۳۳ میلیون تومان اعلام شده بود.

در بین انواع خودروهای گروه تیبا نیز قیمت تیبا هاچ بک ای ایکس با کاهش ۱۲ میلیون تومانی به ۱۵۵ میلیون تومان رسیده است و هاچ بک پلاس نیز در حالی امروز ۱۶۲ میلیون تومان قیمت دارد که این خودرو در روز گذشته ۱۷۳ میلیون تومان قیمت داشته است و تیبا صندوقدار اس ایکس نیز در حالی که دیروز ۱۵۶ میلیون تومان قیمت داشته است امروز با کاهش ۱۱ میلیون تومانی به قیمت ۱۴۵ میلیون تومان رسیده است.

قیمت خودرو دنا معمولی نیز طی ۲۴ ساعت گذشته با کاهش ۲۲ میلیون تومانی به ۳۱۴ میلیون تومان رسیده است و قیمت دنا پلاس دنده ای توربو نیز طی ۲۴ ساعت اخیر بر روی ۴۸۳ میلیون تومان ثابت مانده است و دنا پلاس دنده ای ساده که روز گذشته ۴۰۱ میلیون تومان قیمت داشته است امروز به قیمت ۳۷۸ میلیون تومان رسیده است.

ساینا ای ایکس دنده ای و ساینا پلاس دنده ای نیز طی ۲۴ ساعت گذشته کاهش قیمت را تجربه کردند و از ۱۶۴ و ۱۸۲ میلیون تومان به ترتیب به ۱۵۲ و ۱۶۹ میلیون تومان رسیده اند.

قیمت انواع سمند نیز طی ۲۴ ساعت گذشته نیز کاهشی بوده است به گونه ای که سمند ال ایکس ای اف ۷  از ۲۴۳ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۲۹ میلیون تومان رسیده است و قیمت سمند ال ایکس ساده طی ۲۴ ساعت گذشته با کاهش ۱۲ میلیون تومانی به ۱۰۲ میلیون تومان رسیده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.