امضای تفاهم نامه همکاری مد و لباس بین ایران و عراق

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از امضای تفاهم نامه همکاری مد و لباس ایران و عراق خبرداد. به گزارش ایسنا؛ حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور نیز به رشد چشمگیر شرکت کنندگان در این دوره از جشنواره اشاره و بیان کرد: ما با رشد بی‌سابقه‌ای دز هفتمین دوره از جشنواره […]

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از امضای تفاهم نامه همکاری مد و لباس ایران و عراق خبرداد.

به گزارش ایسنا؛ حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور نیز به رشد چشمگیر شرکت کنندگان در این دوره از جشنواره اشاره و بیان کرد: ما با رشد بی‌سابقه‌ای دز هفتمین دوره از جشنواره مد و لباس فجر روبه رو بودیم تا آنجا که به نظر می‌رسد باید یک بازنگری جدی در نحوه انتخاب و داوری آثار داشته باشیم.

به گفته وی، هفتمین دوره از جشنواره در سه مکان یعنی تالار وحدت، برج میلاد و سالن حجاب برگزار شد و این پراکندگی، عوارض جدی را پدید آورد از این رو باید به تمرکز جشنواره دز یک مکان و فضای خاص توجه کرد.

قبادی به حضور ۱۰ کشور در بخش بین‌الملل جشنواره مد و لباس فجر اشاره و بیان کرد: امسال نمایندگانی از کشورهای مختلف در ایران حضور پیدا کردند. همچنین تفاهم‌نامه‌ای میان ایران و عراق بسته خواهد شد تا طراحان ما به آموزش طراحی به عراقی‌ها بپردازند و این پیشرفت خوبی برای ایرانیان است.

رئیس هفتمین جشنواره مد و لباس فجر گفت: در این دوره بیش از ۸۰ نشست برگزار شد و بیشتر از ۱۵۰ هزار هنرآموز در آن شرکت کردند.

قبادی به جشنواره مد تهران اشاره و بیان کرد: امسال، برای نخستین بار جشنواره مد تهران را با الهام از نمادهای به کار رفته در کاخ گلستان برگزار کردیم. قرار است این جشنواره سالی دوبار برگزار شود که قطعا می تواند به روند مدسازی کمک کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of CloudFlare's Turnstile service is required which is subject to the CloudFlare Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.