وزیر اطلاعات: در حریم خصوصی مردم تجسس نمی‌کنیم/ باید با تخلفات اقتصادی هوشمندانه برخورد کرد

وزیر اطلاعات، امنیت را پیش شرط ضروری همه بخش های جامعه دانست و گفت: امنیتی که با فضای خشک به وجود آید، نمی تواند پایدار باشد بلکه امنیت باید به صورت شاد و با نشاط برقرار شود و در این شرایط است که ایران رشد می یابد. به گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین سید محمود […]

وزیر اطلاعات، امنیت را پیش شرط ضروری همه بخش های جامعه دانست و گفت: امنیتی که با فضای خشک به وجود آید، نمی تواند پایدار باشد بلکه امنیت باید به صورت شاد و با نشاط برقرار شود و در این شرایط است که ایران رشد می یابد.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی، روز سه شنبه در نشست شورای اداری آذربایجان غربی با تبریک پیشاپیش ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) افزود: خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی نعمتی است که باید با خدمت رسانی بی منت، شکر آن را بجا آوریم.

وی با بیان اینکه مسئولیت ها امانتی از سوی مردم است که در اختیار مدیران و مسئولان قرار گرفته، اظهار کرد: اسلام، حکومت با صبغه الهی را برای مردم می داند تا در سایه آن کرامت، معیشت، عدالت و امنیت آنان مهیا شود.
وی رضایت مردم از مسئولان را اساس حکومت اسلامی دانست و اضافه کرد: در جامعه اسلامی امنیت باید به طور گسترده و رضایت به صورت عمومی برقرار شود و خوش اخلاقی و خوشرویی با مردم از عوامل کسب رضایت است.
وزیر اطلاعات افزود: همه شهروندان که در چارچوب قانون عمل می کنند و در چارچوب نظام هستند باید از امنیت و عدالت برخوردار شوند و برقراری آن وظیفه حکومت اسلامی است و در این شرایط است که روز به روز، جاذبه دینداری و دین مداری افزایش می یابد.

وی ادامه داد: وزارت اطلاعات بر اساس آموزه های دینی در زندگی شخصی مردم تجسس نمی کند.

وی ارتقای قدرت دفاعی و نظامی را برای ایجاد هراس در میان دشمنان و برقراری آرامش در دل مردم جامعه ضروری دانست و افزود: هرچه توان داریم باید صرف استحکام وحدت و همدلی با یکدیگر کنیم چرا که نتیجه اختلاف و دعوا، زمین خوردن است.

علوی با اشاره به حوادث دیماه که موجب امید دشمنان شد، گفت: با ایجاد وحدت و یکپارچگی، این حوادث و توطئه دشمنان خنثی شد.

وی اظهار کرد: کم کاری ها و فراری دادن سرمایه، بازی درون زمین دشمن است و باید برای جلوگیری از فرار سرمایه با تخلفات بخش اقتصادی به صورت هوشمندانه برخورد کرد.

وزیر اطلاعات با قدردانی از همکاری تمامی بخش ها با اداره کل اطلاعات استان افزود: امنیت موجود، ثمره همدلی همه دستگاه های نظامی، انتظامی و سیاسی اعم از سپاه، ارتش، ناجا، قوه قضاییه، استانداری و مرزبانی بوده و باید همگرایی ها حفظ شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.