این وب سایت جهت دسترسی سریعتر از کوکی های شما استفاده می کمد

[nightmode]

کانال تلگرام رسانشز
اینستاگزام رسا نشر
اپلیکیشن رادیو رسا
اپلیکیشن رسا خبر
کانال تلگرام رسانشز
اینستاگزام رسا نشر
اپلیکیشن رادیو رسا
اپلیکیشن رسا خبر

آتش سوزی در مخزن مالچ در حمیدیه اهواز

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: تلاش برای مهار آتش سوزی مخزن نگهداری مالچ در حمیدیه در جنگل های مسیر خسرج بعد از گذشت ۱۰ ساعت همچنان ادامه دارد.

محمود روز بهانی یکشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: برای مهار این آتش سوزی دو دستگاه خودروی اطفاء حریق از آتش نشانی اهواز به حمیدیه اعزام شده و در حال حاضر از وسعت آتش کاسته شده اما به طور کامل مهار نشده است.

وی گفت: علاوه بر این ۲ خودرو پنج دستگاه خودروی اطفاء حریق و تانکر آب به منطقه از سوی برخی دستگاه های دیگر از جمله اداره برق اهواز اعزام شده اند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به اینکه در منطقه تنها یک مخزن نگهداری مالچ وجود دارد افزود: هنوز علت آتش سوزی مشخص نشده است و همچنان خودروهای امدادی برای مهار آتش در منطقه حضور دارند.

این مخزن نگهداری مالچ در منطقه حمیدیه در جنگل های مسیر خسرج صبح یکشنبه دچار آتش سوزی شد.

شهرستان حمیدیه در ۲۳ کیلومتری شمال‌غربی اهواز و ۲۵ کیلومتری شرق سوسنگرد قرار دارد ، این شهرستان در ۱۲ دیماه ۱۳۹۱ توسط هیات وزیران تصویب و ابلاغ شد.

مالچ نفتی ماده‌ای است که از پسماند‌های پالایش نفت خام در برج تقطیر پالایشگاه‌ها بدست می‌آید. این ماده به صورت لایه نازک و قابل انعطافی بر روی تپه‌های ماسه‌ای پاشیده شده و موجب تثبیت موقت رمل ها و شن های روان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

Enter the text from the image below
 
بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

آخرین خبرها

seoBest smmSpotify Promotion
پایگاه خبری تحلیلی ر سانشردارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی