این وب سایت جهت دسترسی سریعتر از کوکی های شما استفاده می کمد
کانال تلگرام رسانشز
اینستاگزام رسا نشر
اپلیکیشن رادیو رسا
اپلیکیشن رسا خبر
کانال تلگرام رسانشز
اینستاگزام رسا نشر
اپلیکیشن رادیو رسا
اپلیکیشن رسا خبر

دختر ترامپ چقدر حقوق می‌گیرد؟

5f1ae9bb362a2_2020-07-24_18-31
ایوانکا ترامپ به عنوان مشاور پدرش در اداره شرکت‌های تحت مالکیت او رقم بسیار بالایی دریافت می‌کند تا آنجا که در زمره چند زن دارای بالاترین درآمد در آمریکا به شمار می‌رود.

ایوانکا دختر ۳۸ساله دونالد ترامپ به عنوان مشاور پدرش حقوق نجومی دریافت می‌کند.

رسانه‌های عربی خبر دادند، ایوانکا ترامپ به عنوان مشاور پدرش در اداره شرکت‌های تحت مالکیت او رقم بسیار بالایی دریافت می‌کند تا آنجا که در زمره چند زن دارای بالاترین درآمد در آمریکا به شمار می‌رود.

بنا بر گفته‌ها، ایوانکا از تمامی شرکت‌های تحت مالکیت پدرش و البته شوهرش که جزو غول‌های ساختمان‌سازی آمریکا محسوب می‌شوند حقوق دریافت می‌کند.

او سالانه ۸۰۰ هزار دلار از شرکت مشاوره‌ای «تی تی تی» و ۶۰۰ هزار دلار دیگر نیز از همین شرکت بابت پروژه‌ها دریافت می‌کند؛ مضاف بر اینکه از شرکت «اینترنشنال ریالتی» هم که در مالکیت پدرش است ۱۰۰ هزار دلار حقوق می‌گیرد.

گزارش‌های جمع‌آوری‌شده در مورد درآمد ایوانکا ترامپ نشان می‌دهد او سالانه در حدود یک و نیم میلیون دلار از این شرکت‌ها درآمدزایی دارد.

گفته می‌شود دارایی‌های ایوانکا در حال حاضر حدود ۷۴۰ میلیون دلار است و به نوشته روزنامه نیویورک تایمز خانواده جرد کوشنر که خود از خانواده‌های بسیار ثروتمند آمریکاست نیز بالغ بر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار درآمد دارد.

منبع: اعتماد آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

Enter the text from the image below
 
بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

آخرین خبرها

seoBest smmSpotify Promotion
پایگاه خبری تحلیلی ر سانشردارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی