دختر ترامپ چقدر حقوق می‌گیرد؟

, دختر ترامپ چقدر حقوق می‌گیرد؟, رسا نشر - خبر روز
ایوانکا ترامپ به عنوان مشاور پدرش در اداره شرکت‌های تحت مالکیت او رقم بسیار بالایی دریافت می‌کند تا آنجا که در زمره چند زن دارای بالاترین درآمد در آمریکا به شمار می‌رود.

ایوانکا دختر ۳۸ساله دونالد ترامپ به عنوان مشاور پدرش حقوق نجومی دریافت می‌کند.

رسانه‌های عربی خبر دادند، ایوانکا ترامپ به عنوان مشاور پدرش در اداره شرکت‌های تحت مالکیت او رقم بسیار بالایی دریافت می‌کند تا آنجا که در زمره چند زن دارای بالاترین درآمد در آمریکا به شمار می‌رود.

بنا بر گفته‌ها، ایوانکا از تمامی شرکت‌های تحت مالکیت پدرش و البته شوهرش که جزو غول‌های ساختمان‌سازی آمریکا محسوب می‌شوند حقوق دریافت می‌کند.

او سالانه ۸۰۰ هزار دلار از شرکت مشاوره‌ای «تی تی تی» و ۶۰۰ هزار دلار دیگر نیز از همین شرکت بابت پروژه‌ها دریافت می‌کند؛ مضاف بر اینکه از شرکت «اینترنشنال ریالتی» هم که در مالکیت پدرش است ۱۰۰ هزار دلار حقوق می‌گیرد.

گزارش‌های جمع‌آوری‌شده در مورد درآمد ایوانکا ترامپ نشان می‌دهد او سالانه در حدود یک و نیم میلیون دلار از این شرکت‌ها درآمدزایی دارد.

گفته می‌شود دارایی‌های ایوانکا در حال حاضر حدود ۷۴۰ میلیون دلار است و به نوشته روزنامه نیویورک تایمز خانواده جرد کوشنر که خود از خانواده‌های بسیار ثروتمند آمریکاست نیز بالغ بر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار درآمد دارد.

منبع: اعتماد آنلاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code