انفجار مخزن گاز در شرق تهران / تلفات جانی نداشت + فیلم


, انفجار مخزن گاز در شرق تهران / تلفات جانی نداشت + فیلم, رسا نشر - خبر روز

امیر سرتیپ دوم داود عبدی مدیر کل روابط عمومی وزارت دفاع گفت: انفجار مخزن گاز در منطقه عمومی پارچین تهران عامل رؤیت نور شدید در شرق تهران بود که خوشبختانه تلفات جانی در بر نداشت.

امیر عبدی بامداد امروز افزود:‌ پس از انفجار این مخزن گاز همکاران ما در محل مستقر و در حال بررسی دقیق تر موضوع هستند.

وی تصریح کرد:‌ همچنین آتش حاصل از این انفجار با حضور عوامل آتش‌نشانی و اطفاء حریق، کنترل و مهار شد.

سرتیپ دوم عبدی گفت:‌ اطلاعات تکمیلی درخصوص این انفجار متعاقباً از سوی مراجع ذیصلاح اعلام می‌شود.

از ساعت ۳۰ دقیقه بامداد امروز فیلمی که به گفته منتشر کنندگان آن در فضای مجازی از شرق تهران ثبت شده و  در آن نور عجیب نارنجی‌رنگ همراه با صدای مهیب آسمان را شبیه به غروب خورشید روشن کرده در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

بر اخبار دریافت شده از سوی خبرنگار نور نیوز حاکیست، تصاویری که از بامداد روز جمعه در فضای مجازی با عنوان وقوع انفجار در منطقه شرق تهران منتشر شده مربوط به انفجار یک مخزن گاز صنعتی در حاشیه یکی از مراکز وزارت دفاع بوده و هیچ ارتباطی به تاسیسات نظامی واقع در منطقه فوق ندارد بر اساس اطلاعات دریافت شده مخزن گاز در منطقه خالی از سکنه بوده و انفجار آن هیچگونه خسارت جانی بدنبال نداشته است.

همچین اورژانس تهران  اعلام کرد که درخواستی برای اعزام آمبولانس به منطقه انفجار شرق تهران نداشتیم

بامداد امروز جمعه انفجار یک مخزن گاز در منطقه شرق تهران و انتشار تصاویر آن از سوی کاربران فضای مجازی، موجب شکل گیری گمانه زنی هایی در خصوص احتمال انفجار در تاسیسات نظامی واقع در مناطق فوق شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما تصور خواهیم کرد که شما با این کار خوب هستید ، اما در صورت تمایل می توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه