این وب سایت جهت دسترسی سریعتر از کوکی های شما استفاده می کمد
کانال تلگرام رسانشز
اینستاگزام رسا نشر
اپلیکیشن رادیو رسا
اپلیکیشن رسا خبر
کانال تلگرام رسانشز
اینستاگزام رسا نشر
اپلیکیشن رادیو رسا
اپلیکیشن رسا خبر

مشکلات ثبت دامنه IR و عدم ثبت آنی دامنه!

در عجبم از اینکه با وجود انی شدن خرید ، پرداخت و ثبت و تحویل دامنه در تمام سرویس دهندگان دنیا، چرا هنوز هم شرکت نیک ، ثبت کننده دامنه .IR در ایران دامنه های خریداری شده را به روش دستی تائید می کند؟

ثبت دامنه از دو حالت خارج نیست. یا مجاز برای خرید و ثبت است و یا بر اساس قوانین کشور یا شرکت ثبت کننده غیر مجاز می باشد. و این قاعده در اکثر ثبت کننده ها بصورت آنلاین  رخ می دهد و یا دست کم در کوتاهترین زمان ممکن! اما رویه شرکت نیک چند سال است به همین ترتیب بوده و ثبت یک دامنه پس از پرداخت چندین مرحله دارد. و حتی ممکن است ثبت دامنه شما چند روز به طول بیانجامد. ضمن اینکه دامنه های ثبت شده در روزهای تعطیل ثبت نمی شوند و باید منتظر بمانید تا تعطیلات تمام شود و کارمندان سفارش را بررسی و دامنه را رد یا تائید کنند.

بعنوان نمونه این دامنه ۲ روز پیش ثبت شده و هنوز تائید نشده است. و احتمالا! با توجه به تعطیلی روز گذشته و فردا مالک دامنه باید دامنه خود را شنبه تحویل بگیرد!!!

بنظر می رسد شرکت نیک باید یک تجدیدنظر کلی در پلتفرم ثبت دامنه خود بنماید و با بروز رسانی بانک اطلاعاتی دامنه های ممنوعه، ثبت دامنه را بصورت آنی و لحظه ای انجام دهد تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Enter the text from the image below
 
بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

آخرین خبرها

پایگاه خبری تحلیلی ر سانشردارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی