رسا نشر – خبر روز

اولین تصاویر از قبر رومینا اشرفی در تپه ای مشرف به خانه شان + عکس

اجتماعی

, اولین تصاویر از قبر رومینا اشرفی در تپه ای مشرف به خانه شان + عکس, رسا نشر - خبر روز
رومینا اشرفی که توسط پدرش و با داس به قتل رسیده است در قبرستانی دفن شده است که مشرف به خانه شان است.

در قبرستان روستای سفید سنگان آخرین قبر که هنوز سنگی ندارد و نام و نشانی هم روی آن نوشته نشده است متعلق به رومینا اشرفی است یک چراغ گردسوز روی آن دیده می شود اهالی می گویند رومینا بچه بود شاید از تاریکی بترسد و این چراغ را آورده اند تا شب ها روشن کنند رومینا آسوده بخوابد.

روی قبر یک پارچه توری سفیدرنگ و قرمز انداخته اند اهالی می گویند در سفید سنگان رسم است روی قبر دختران جوان عروس نشده این توری را می اندازند و روی  قبر پسران داماد نشده پارچه مشکی قرمز می اندازند.

یکی از مردان روستا به خبرنگاران اعزامی رکنا گفت:پسری که رومینا اشرفی را دوست داشت – بهمن خاوری – به قبرستان آمده بود و سعی داشته قبر را بکند و جنازه رومینا را با خود ببرد که اجازه نداده اند.

رومینا اشرفی روز یکم خردادماه وقتی در خانه شان خوابیده بود و مادرش در حمام لباس می شست توسط پدرش و با داس سر بریده شد.او دل به پسری ۳۰ ساله داده بود و برای ۵ روز هم با او فرار کرده بود که پدرش همراه پلیس این دختر را در خانه خواهر بهمن پیدا کرد و به آنها تحویل داد.

 

, اولین تصاویر از قبر رومینا اشرفی در تپه ای مشرف به خانه شان + عکس, رسا نشر - خبر روز, اولین تصاویر از قبر رومینا اشرفی در تپه ای مشرف به خانه شان + عکس, رسا نشر - خبر روز   , اولین تصاویر از قبر رومینا اشرفی در تپه ای مشرف به خانه شان + عکس, رسا نشر - خبر روز

منبع: رکنا

مطالب مرتبط

پیام بگذارید

پایگاه خبری تحلیلی رسانشر
تازه ترین خبرهای ایران و جهان دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی