دادستان کشور: اغتشاشگران خیابان پاسداران تهران ریشه در خارج از کشور دارند

در همین زمینه انسداد ۳ محور اصلی به دلیل بارش برف، کولاک شدید و رانش زمین ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ گرمای بیش از ۵۰ درجه سانتیگراد در راه است! ۸ خرداد ۱۳۹۹ دادستان کل کشور با بیان اینکه دستگاه قضائیه با اغتشاشگران برخورد می کند، گفت: اغتشاشگران شب گذشته تهران ریشه در خارج از کشور داشتند […]

دادستان کل کشور با بیان اینکه دستگاه قضائیه با اغتشاشگران برخورد می کند، گفت: اغتشاشگران شب گذشته تهران ریشه در خارج از کشور داشتند و از پوشش گروهی از دراویش استفاده کردند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام محمد جعفر منتظری چهارشنبه شب در پاویون فرودگاه بین المللی بندرعباس در جمع خبرنگاران بیان داشت: حادثه ناگواری در خیابان پاسداران رخ داد. عده ای از عناصر که خودشان را وابسته به گروهی از دراویش می دانستند در حقیقت افرادی بودند که از این پوشش استفاده کرده و در یک حرکت بسیار ناهنجار اغتشاشاتی ایجاد کرده بودند.

وی عنوان کرد: نیروی انتظامی که مسئول تامین امنیت است با تدبیر بسیار قابل تقدیر و با یک دوراندیشی که کمترین خسارت به مردم وارد بشود و بهانه ای به دست کسی داده نشود توانستند موضوع را در حد قابل قبولی کنترل کنند.

دادستان کل کشور با بیان اینکه متاسفانه عده ای از هموطنان و شهروندان عزیز در این حادثه آسیب دیدند، اظهارداشت: متاسفانه ۵ نفر از پرسنل نیروی انتظامی و بسیج محلی به شهادت رسیدند و عده ای زخمی شدند و عده ای از مردم هم آسیب دیدند که قطعا باعث نگرانی مردم هم شد.

حجت الاسلام منتظری ضمن تشکر از تدبیر صورت گرفته توسط نیروهای انتظامی و امنیتی، خاطرنشان کرد: ما هم وظیفه دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی می دانیم این مسائل را باید قبلا رصد می کردند و پیش بینی های لازم انجام می شد.

وی ابرازداشت: صبح امروز چهارشنبه جلسه خاصی در دستگاه قضائی برگزار شد و تصمیمات خوبی گرفته شد و قطعا قوه قضائیه در چارچوب قوانین و مقررات با متخلفین برخورد می کند و امیدواریم مردم با حضور در صحنه اجازه نمی دهند یک مشت ارذل و اوباش و اغتشاشگرانی که ریشه در خارج از کشور دارند و علائم و نشانه هایی بدست آورده ایم اجازه پیدا کنند که آرامش و امنیت مردم را بهم بزنند.

حجت الاسلام منتظری اظهارداشت: دولت محترم، قوه قضائیه و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی همیشه در صحنه هستند و حفظ و حراست از امنیت مردم برایمان مهم و اولویت است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of CloudFlare's Turnstile service is required which is subject to the CloudFlare Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.