ارائه تخفیفات بیمه‌‌ای به خبرنگاران سراسر کشور

رسا نشر  به نقل از انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران؛ پرداختن به امور رفاهی، خدماتی و تفریحی در دنیای ماشینی برای همه گروه‌های سنی به‌منظور تمرکز و نشاط جسمی و روحی و گسترش امور تفریحی آنان از ضروریات جدی زندگی امروزه به‌شمار می‌رود. این نیاز برای خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه که بنا به […]

رسا نشر  به نقل از انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران؛ پرداختن به امور رفاهی، خدماتی و تفریحی در دنیای ماشینی برای همه گروه‌های سنی به‌منظور تمرکز و نشاط جسمی و روحی و گسترش امور تفریحی آنان از ضروریات جدی زندگی امروزه به‌شمار می‌رود.

این نیاز برای خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه که بنا به ضرورت شغل و حرفه‌شان‌، زمینه‌ساز برای نسل‌سازی و آینده‌سازان کشور عزیزمان با روشنگری و فرهنگ‌سازی و تنویر افکار عمومی هستند، بسیار ضروری و مهم است.

سند تغییر و تحول بنیادین با درک اهمیت و جایگاه بسیار بالای این امر در تأمین بهداشت روانی و جسمانی جامعه خبری کشور و به‌تبع آن ارتقاء و بهبود بهره‌وری رسانه‌ها‌، تأکیدات مستمر و فراوانی جهت گسترش و تعمیم تربیت بدنی بین خبرنگاران، و فعالان عرصه رسانه داشته‌اند.

توجه به اوقات فراغت خبرنگاران از اهمیت خاصی برخوردار بوده و نیازمند برنامه‌ریزی متناسب با علائق، استعدادها و شرایط فرهنگی، بومی و اجتماعی در هر نقطه است؛ یافته‌های علمی برگزاری رویدادهای ورزشی و ورزش‌های همگانی را مناسب‌ترین و ضروری‌ترین روش غنی‌سازی اوقات فراغت همراه با ارتقای فرهنگ ورزش و افزایش مشارکت اجتماعی و نوع‌دوستی قلمداد می‌کند لذا ضروری است با اتخاذ سیاست‌ها و اجرای شیوه‌های مناسب و سنجیده‌، بسترهای لازم برای عینیت‌بخشی به این هدف مهم فراهم شود.

در همین خصوص پس از چند دوره مذاکره با مدیران بیمه ایران و خانه کارگر موفق به توافقات لازم برای عقد یک تفاهم‌نامه همکاری با ارائه خدمات شایسته و در خور فعالان عرصه رسانه آماده و امضا شد.

با امضای تفاهم‌نامه فی‌مابین انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران و بیمه ایران و خانه کارگر، از این پس تمام خبرنگاران و روزنامه‌نگاران و فعالان عرصه رسانه با ارتباط با رابط خبرگزاری‌ها و نماینده معرفی‌شده از سوی بیمه ایران و خانه کارگر به‌همراه شماره تماس و آدرس‌های قیدشده در بنر تبلیغاتی و پوستر‌های مربوطه به‌صورت فردی و خانوادگی یا گروهی و سازمانی می‌توانند از تمامی امکانات و تخفیفات بیمه‌ای شامل خودرو‌، آتش‌سوزی‌، زلزله‌، حوادث انفرادی و خدمات تفریحی‌، گردشی‌، ورزشی‌، آموزشی‌، مشاوره‌ای و سایر خدمات مندرج در پوستر و سایت  به‌صورت یک سال تا ۵ سال با عضویت رسمی استفاده کنند.

شرایط ثبت‌نام به‌همراه پوستر و یک نامه رسمی از سوی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران برای رسانه‌ها ارسال می‌شود؛ نمایندگی‌های بیمه ایران و خانه کارگر به‌نشانی‌های مندرج در پوستر پیوست خبر در ساعات اداری آماده ارائه خدمات به فعالان رسانه است‌.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.