وحید امیری، ناجی پرسپولیس در دراماتیک‌ترین بازی فصل

ستاره کهنه‌کار پرسپولیس بار دیگر ارزش‌های خود را به اثبات رساند و در بازی نفس‌گیر برابر استقلال خوزستان، در نیمه دوم به عنوان تعویضی طلایی وارد زمین شد و با حرکات تکنیکی و پاس‌های کلیدی، نقش بسزایی در رقم خوردن معجزه سرخ‌پوشان و کسب پیروزی ۴ بر ۳ ایفا کرد.

وحید امیری، ناجی پرسپولیس در دراماتیک‌ترین بازی فصل

ستاره کهنه‌کار تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر ارزش‌های خود را به اثبات رساند و در بازی برابر استقلال خوزستان تبدیل به تعویض طلایی سرخ‌پوشان شد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس تهران دیشب در یک بازی به‌یادماندنی در حالی که نیمه نخست با نتیجه ۳ بر صفر از استقلال خوزستان عقب بود، در نیمه دوم ۴ گل زد تا بتواند حریف خود را با نتیجه ۴ بر ۳ شکست دهد.

بلافاصله بعد از پایان نیمه نخست و شکست ۳ بر صفر قرمزها برابر حریف خوزستانی، اوسمار ویرا، سرمربی برزیلی پرسپولیس به وحید امیری، محمدخدابنده‌لو و علی نعمتی سه بازیکن نیمکت نشین دستور داد تا خود را برای نیمه دوم آماده کنند.

نکته جالب توجه در این بازی عملکرد بی نظیر امیری، هافبک ۳۶ ساله پرسپولیس بود که به جای سروش رفیعی وارد زمین شد. امیری که بعد از گذراندن دوران مصدومیت هنوز نتوانسته بود به فرم ایده‌آل خود برسد در بازی با استقلال خوزستان مرد همه‌کاره سرخ‌پوشان لقب گرفت. او در دقیقه ۷۲ بازی بعد از پاسی که امید عالیشاه به او داد، وارد محوطه جریمه خوزستانی‌ها شد و با زیرکی و تجربه خود از مدافع استقلال پنالتی گرفت تا زمینه‌ساز گل نخست پرسپولیس شود.

پس از گل دوم پرسپولیس، در دقیقه ۸۶ بازی در شرایطی که سرخ‌پوشان ۳ بر ۲ از حریف عقب بودند، امیری در میانه زمین صاحب توپ شد و با ارسالی تماشایی عیسی‌ آل‌کثیر را در عمق خط دفاعی استقلال خوزستان پیدا کرد و این مهاجم خوزستانی با پاس امیری و یک ضربه تماشایی گل تساوی سرخ‌پوشان را به ثمر رساند و در ادامه پرسپولیس با زدن گل چهارم، در شبی خاطره‌انگیز صدر جدول را از چنگ استقلال تهران درآورد.

نظرات بسته شده است.