دستگیری آدم‌رباها در شاهرود

در همین زمینه

سیل در مشهد (عکس)

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: مردی که همسر موقت سابق خود را به مدت پنج روز ربوده بود به همراه همدستش در چنگال پلیس در شهرستان شاهرود گرفتار شد.

به گزارش ایرنا؛ سردار عبدالله حسنی عصر سه‌شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی شهرستان شاهرود با دریافت گزارشی مبنی بر ربوده شدن خانم ۳۳ ساله و انتقال وی به شاهرود موضوع را به طور ویژه مورد پیگیری های پلیسی و اطلاعاتی قرار دادند.

وی خاطرنشان کرد: بررسی‌ها و مراحل بعدی تحقیقات مشخص شد خانم ۳۳ ساله در پنجم اردیبهشت‌ امسال از سمنان ربوده شده و پس از انتقال به دامغان، هم‌اکنون ردپایی از وی در یکی از شهرک‌های شاهرود به دست آمد.

فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به انجام هماهنگی‌های لازم برای اجرای عملیات و دستگیری آدم‌ربا، تصریح کرد: با شناسایی دقیق محل نگهداری گروگان، در یک عملیات ضربتی و منسجم گروگان‌گیر دستگیر و گروگان که آثار ضرب و جرح در بدنش مشاهده می‌شود، آزاد شد.

حسنی با بیان اینکه متهم در بازجویی‌ها اظطهارداشت که گروگان همسر موقت سابق وی بوده، یادآور شد: متهم دستگیر شده مشکلات و اختلافات مالی را دلیل این اتفاق عنوان کرد و یک نفر دیگر هم که گروگانگیر را همراهی کرده، نیز دستگیر و یک قبضه شوکر از خودروی متهم کشف شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.