پیروانی: تکرار بازی پرسپولیس – سپاهان ان‌شالله جام حذفی!

هفته گذشته نشست کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با حضور نمایندگان باشگاه‌های سپاهان اصفهان برای بررسی حکم کمیته انضباطی درباره بازی برگزار نشده دو تیم برگزار شد که حواشی عجیبی به همراه داشت.

روزنامه خبر ورزشی نوشت: افشین پیروانی، مهدی خواجه‌وند، رضا یلوه و مهدی رسول‌پناه از باشگاه پرسپولیس در  جلسه کمیته استیناف فدراسیون فوتبال حضور داشتند. همچنین رضا فتاحی و حلاجی، سرپرست تیم سپاهان و معاون حقوقی این باشگاه هم نمایندگان تیم اصفهانی در جلسه کمیته استیناف بودند. کمیته انضباطی پیش‌تر رأی به برتری ۳ بر صفر پرسپولیس در این مسابقه داده بود و پس از پایان این نشست مهدی دادرس عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درخصوص زمان اعلام رأی نهایی درباره این مسابقه یادآور شد: «آقایان باید جلسه بگذارند و پس از مشورت، رأی به‌زودی اعلام می‌شود. وظیفه ما این است که رأی را به زودی اعلام کنیم.»

در این نشست طرفین درگیر مدارک و مستندات خود را به اعضای کمیته استیناف ارائه کردند. همچنین صحبت‌هایی هم مطرح شد که شنیدیم یکی از جالب‌ترین مباحث این نشست بین افشین پیروانی و رضا فتاحی سرپرستان دو تیم پرسپولیس و سپاهان اصفهان رد و بدل شده است. شنیدیم رضا فتاحی سرپرست سپاهان پس از ارائه اسناد و مدارک و فیلم‌های مربوط به تجمع و ازدحام شدید هواداران این تیم جلوی هتل و ممانعت از حرکت اتوبوس تیم به سمت ورزشگاه نقش جهان به کمیته استیناف یادآوری می‌کند که باشگاه متبوعش حاضر است در اصفهان یا شهر بی‌طرف با پرسپولیس بازی کند. اما افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس که در هفته‌های اخیر بارها با دست‌اندرکان و مربیان سپاهان درگیری رسانه‌ای داشته، در جواب سرپرست سپاهان اصفهان گفته است: «آن بازی که با عدم حضور شما به پایان رسید و نتیجه اش هم اعلام شد! ان‌شاءا… شما بتوانید در جام‌حذفی به مرحله بعدی صعود کنید و در قرعه‌کشی به ما بخورید. آن وقت ما حاضریم در مرحله بعدی جام‌حذفی و در هر ورزشگاهی که خواستید با شما بازی کنیم!»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.