ذوالنوری: هر فردی با خرید هواپیمای نو مخالفت کند دیوانه است

حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به حادثه سقوط هواپیما و لزوم نوسازی ناوگان هوایی کشور گفت:  یک نفر را نمی شناسم که گفته باشد هواپیما نخریم . ناوگان را نوسازی نکنیم. بعضی هواپیماهایی که خریده‌اند هواپیما نماینده مردم شهر قم در خانه ملت در گفت‌وگو با عصر ایران ادامه […]

حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به حادثه سقوط هواپیما و لزوم نوسازی ناوگان هوایی کشور گفت:  یک نفر را نمی شناسم که گفته باشد هواپیما نخریم . ناوگان را نوسازی نکنیم. بعضی هواپیماهایی که خریده‌اند هواپیما

نماینده مردم شهر قم در خانه ملت در گفت‌وگو با عصر ایران ادامه داد: ما تاکید داشتیم که هواپیماهای کوچک و سبک و عملیاتی خریداری شود و در عین حال بر این مسئله تاکید داشتیم که نیازهای کشور اولویت بندی شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی افزود: در حال حاضر بعضی از مردم راه نمی توانند بروند باید عصا دست آنها داد. فردی که می تواند راه برود بالاخره با یک وسیله ای خودش را می رساند.  بسیاری از مردم به دلیل مشکلات اقتصادی و فلاکتی که هست در سیر کردن شکم شان مشکل دارند.

ذوالنوری بیان کرد: محتوای جیب وقتی محدود شد باید برای خرج آن اولویت بندی کرد. من معتقد به نوسازی ناوگان هوایی هستم ولی باید به نیاز جامعه توجه شود و باید ببینیم خرید هواپیما اولویت چندم کشور است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر بسیاری از جوانان ما شغل ندارند، ازدواج نمی کنند، افسردگی می‌گیرند و خودکشی می کنند. طرف حالا اگر هواپیما نبود می تواند با اتوبوس هم به یاسوج برود و مشکلی هم پیش نمی آید و به جای هم برنمی‌خورد .

نماینده مردم قم خاطرنشان کرد: آمار طلاق در تهران به ۴۶درصد رسیده است که ریشه اش یا اقتصادی است و یا فرهنگی، چرا نباید حل این مشکلات مورد توجه قرار گیرد.

نماینده اصول‌گرای مجلس  تاکید کرد: حرف ما در آن موقع مخالفت با خرید هواپیما نبود بلکه تاکید داشتیم که باید به اولویت های کشور پرداخته شود و آقای رئیس جمهور نیز گفتند که بعضی ها می گویند ما نمی خواهیم هواپیمای نو سوار شویم این حرفشان دروغ بود واین حرف فسق دارد.

ذوالنوری خاطر نشان کرد:اگر کسی با خرید هواپیمای نو مخالفت کند دیوانه است وحرف ما توجه به اولویت های معیشتی و اقتصادی مردم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.