محرمی: کریمی جواب تتلو را می‌داد گُنده می‌شد!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: سه سال پشت‌سرهم قهرمان شدیم. با اسنپ جام آوردند یا در استادیوم جام گرفتیم؟

به گزارش خبرورزشی، از «هشت» سوخته سرخ به «هشت» افسانه‌ای دل‌ها؛ تو برای این مردم زندگی کرده‌ای، همیشه کنارشان بوده‌ای و آن‌ها تا ابد نگهبان نام و نشانت باقی خواهند ماند. نه از جهل جاهلان بترس و نه از نامردی نامردمان دلگیر مشو. قدر زر زرگر شناسد. کنارت هستیم رفیق. آنچه خواندید تازه‌ترین پُست مجتبی محرمی در دفاع از علی کریمی در صفحه شخصی خودش در اینستاگرام منتشرکرد و…

*چی شد که آن پُست را در حمایت از علی کریمی به اشتراک گذاشتی؟

علی کریمی احتیاجی به حمایت من ندارد ولی…

*ولی چی؟‌

می‌دانم فردا پس فردا به من هم فحش می‌دهند، اما علی کریمی که نباید جواب امثال تتلو را بدهد. اگر جواب بدهد تتلو گنده می‌شود!

*خیلی از فوتبالیست‌ها از علی کریمی حمایت کردند حتی پیام صادقیان!

پیام صادقیان؟! من نمی‌دانم چه بگویم. همین‌ها پای تتلوها را به فوتبال باز کردند که حالا علیه علی کریمی اسطوره فوتبال ایران و پرسپولیس بی‌ادبی و اهانت کند. من نمی‌دانم لایو گذاشتن یا نگذاشتن علی کریمی برای یک بچه ۵ یا ۶ ساله چه ربطی به امیر تتلو دارد؟!

*چه بگویم!

من می‌پرسم کسی از این بابا پرسیده که چرا تو با هرکس و ناکسی از آن ساشا سبحانی اختلاسگر تا نمی‌دانم فلان دختر کم‌سن و سال و… لایو می‌گذاری؟ کسی کاری به امیر تتلو ندارد ولی ظاهراً این بابا با همه کار دارد.

*البته علی کریمی هم جوابش را نداد؟

امیر تتلو که عددی نیست. نباید هم جواب می‌داد و اگر جواب می‌داد گُنده می‌شد. متأسفانه این اینستاگرام و فضای مجازی بعضی از این آدم‌ها را شاخ کرده است. کسی که جلوی چند هزار نفر به خانواده خودش هم رحم نمی‌کند و به مادرش فحش می‌دهد انتظاری نمی‌رود با بقیه خوب تا کند.

*مثل اینکه خیلی ناراحت شدی!

ناراحتی هم دارد. یارو را در ترکیه گرفته بودند خودش را … بود حالا توی فضای مجازی شاخ‌بازی درمی‌آورد. البته امثال این آقا که در کنسرت‌های خودشان فقط فحش می‌دهند هرگز نمی‌توانند اسطوره‌های فوتبال ایران را خراب کنند. علی پروین، علی کریمی، ناصر محمدخانی، ناصرحجازی، منصور پورحیدری، حسن روشن و امثال این‌ها بزرگ هستند و بزرگ هم می‌مانند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.