یک پین پینترست ایرانی ، شبکه اجتماعی اشتراک تصاویر

شبکه های اجتماعی اشتراک تصاویر متاسفانه به دلایل اخلاقی در ایران مسدود هستند. شبکه ی اجتماعی پینترست که یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی تصویری در دنیاست و کاربرد فراوانی علی الخصوص برای طراحان و هنرمندان دارد ، از این شبکه هاست که چندسالی است فیلتر شده است. از اینرو خلاء یک شبکه اجتماعی مبتنی […]

شبکه های اجتماعی اشتراک تصاویر متاسفانه به دلایل اخلاقی در ایران مسدود هستند. شبکه ی اجتماعی پینترست که یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی تصویری در دنیاست و کاربرد فراوانی علی الخصوص برای طراحان و هنرمندان دارد ، از این شبکه هاست که چندسالی است فیلتر شده است. از اینرو خلاء یک شبکه اجتماعی مبتنی بر تصویر که هم کنترل شده باشد و هم با امکانات و تکنولوژی های همانند پینترست برابر، همیشه احساس می شده است.

اما اکنون پیک پین شبکه اجتماعی اشتراک تصاویر که یک وب سایت ایرانی است دقیقا با کارکردی مشابه پینترست فعال شده است و کاربران ایرانی می توانند تصاویر خود را بسادگی و حتی از روی وب سایت های خود و دیگران در این شبکه بارگزاری کنند. شبکه اجتماعی پیک پین قابلیت های متنوعی دارد که پیشنهاد می کنم با عضویت و فعالیت در آن تصاویر خود را ثبت و ماندگار نمایید.

این شبکه اجتماعی با نشانی www.picpin.pro هم اکنون در دسترس می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.