حضور مرد اول گروه موسیقی «متالیکا» در فیلم جنایی «تد باندی»

جیمز هتفلید، خواننده اصلی گروه موسیقی راک و متال «متالیکا» (Metallica) وارد دنیای بازیگری حرفه ای شده است. بر اساس گزارش ها این خواننده سرشناس در فیلم جدید ترسناکی که در مورد تد باندی، قاتل سریالی معروف، و با عنوان «Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile» ساخته می شود و اکنون مراحل تولید آن آغاز […]

جیمز هتفلید، خواننده اصلی گروه موسیقی راک و متال «متالیکا» (Metallica) وارد دنیای بازیگری حرفه ای شده است. بر اساس گزارش ها این خواننده سرشناس در فیلم جدید ترسناکی که در مورد تد باندی، قاتل سریالی معروف، و با عنوان «Extremely Wicked, Shockingly Evil, and Vile» ساخته می شود و اکنون مراحل تولید آن آغاز شده به عنوان بازیگر حضور خواهد داشت. وی در این فیلم نقش یک افسر پلیس به نام باب هیوارد، یک افسر پلیس بزرگراه در یوتا را بازی خواهد کرد که اولین پلیسی بود که تد باندی را در سال ۱۹۷۵ دستگیر کرد. وی از تد باندی خواست خودرو خود را کنار خیابان پارک کرده و سپس مقداری اقلام سرقتی را در خودرو او کشف کرد که بیش از پیش او را به تد باندی مشکوک نمود.

وی در این فیلم نقش مقابل زک افرون را بازی خواهد کرد که نقش این قاتل بدنام سریالی را بر عهده دارد. از دیگر بازیگران این تریلر جنایی می توان به لیلی کالینز، جان مالکوویچ، جیم پارسونز، هیلی جوئل اوزمنت، کایا اسکودلاریو، آنجلا سارافیان، جفری داناوان تری کینی و دیلان بیکر اشاره کرد. هیتفیلد در این فیلم بار دیگر به جو برلینگر همکاری خواهد کرد که نامزدی اسکار را در کارنامه داشته و در سال ۲۰۰۴ فیلم موفق مستندی با عنوان «متالیکا: نوعی هیولا» (Metallica: Some Kind of Monster) را کارگردانی کرده بود.

وی بعدها کتابی در مورد دوران همراهی خود با این گروه موسیقی مشهور نوشت که عنوان آن «متالیکا: این هیولا زنده است» (Metallica:  This Monster Lives) نوشت. البته هتفیلد قبلاً نیز در نسخه ی انیمیشنی خود در سریال های «مزد خانواده» (Family Guy) و «پدر آمریکایی» (American Dad) بازی کرده و در انیمیشن «Skylanders Academy» نیز صداپیشگی کرده اما این اولین نقش عمده او در یک فیلم سینمایی می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.