شهادت دادن روحانی: خدا را گواه می‌گیرم نشده ساعت ۱۱ شب با وزرا تماس بگیرم و در دفتر کارشان نباشند

باید یادمان باشد که رقابت انتخاباتی سال ۹۶ سه سال تمام شده است و الان سال ۹۹ است، سال آینده مجددا انتخابات است باید آن رقابت‌های انتخاباتی را که گذشته است، فراموش کنیم.

شهادت دادن روحانی: خدا را گواه می‌گیرم نشده ساعت ۱۱ شب با وزرا تماس بگیرم و در دفتر کارشان نباشندرئیس جمهور گفت: خدا را گواه می‌گیرم نشده است من آخر وقت ساعت ۱۰ یا ۱۱ شب تماس بگیرم اینها (به طور مثال وزارت بهداشت و کشور ) در دفتر کارشان مشغول خدمت نباشند.
به گزارش خبرآنلاین، حجت الاسلام والسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در بخشی از اظهاراتش در جلسه هیات دولت با اشاره به تلاش های دولت برای مقابله با کرونا، گفت: من خدمت مردم شهادت می‌دهم این دولت و دستگاه‌های اجرایی از آبان پارسال تا الان یک روز استراحت نداشته و تمام روزها مشغول کار بودند.
وی افزود: خدا را گواه می‌گیرم نشده است من آخر وقت ساعت ۱۰ یا ۱۱ شب تماس بگیرم اینها (به طور مثال وزارت بهداشت و کشور ) در دفتر کارشان مشغول خدمت نباشند.
رئیس جمهور گفت: باید یادمان باشد که رقابت انتخاباتی سال ۹۶ سه سال تمام شده است و الان سال ۹۹ است، سال آینده مجددا انتخابات است باید آن رقابت‌های انتخاباتی را که گذشته است، فراموش کنیم. انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز تمام شده است و اکنون دیگر رقابتی وجود ندارد، همه باید برای کشور و ملت کار کنیم.
وی تاکید کرد: بر لزوم بر سالم و اخلاقی بودن رقابت‌های انتخاباتی تاکید می‌کنم، انتخابات سال آینده شروع می‌شود، دعوا و رقابت غیراخلاقی هیچ زمانی خوب نیست ، اگر رقابت هم داریم،آن‌را سالم و اخلاقی برای سال آینده بگذاریم؛ البته اگر افرادی هم غیر از این می‌خواهند سال آینده انجام دهند امسال سال وحدت و اتحاد است باید دست یکدیگر را بگیریم و در کنار هم باشیم.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.