وزیر ارتباطات: از همه دهه‌ شصتی‌ها دعوت می‌کنم برای ناامیدی بیشتر دشمن به صحنه بیایند

وزیر ارتباطات تاکید کرد: از همه دهه‌شصتی‌ها و جوانان عزیز دعوت می‌کنم برای ناامیدی بیشتر دشمن به صحنه بیایند و در راهپیمایی عظیم و گسترده ۲۲بهمن شرکت کرده و برگ زرین دیگری بر حمایت مردم از نظام اسلامی رقم بزنند. به گزارش ایلنا، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی […]

وزیر ارتباطات تاکید کرد: از همه دهه‌شصتی‌ها و جوانان عزیز دعوت می‌کنم برای ناامیدی بیشتر دشمن به صحنه بیایند و در راهپیمایی عظیم و گسترده ۲۲بهمن شرکت کرده و برگ زرین دیگری بر حمایت مردم از نظام اسلامی رقم بزنند.

به گزارش ایلنا، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اینستاگرام خود نوشت :

حضور پرشور مردم و به ویژه جوانان در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال بار مسئولیت مسئولان را سنگین‌تر می‌سازد تا عزم خود را برای ایجاد شرایط بهتر معیشتی مردم به شکلی جدی‌تر جزم کنند.

با توجه به اینکه دشمنان انقلاب تبلیغات زیادی انجام می‌دهند تا نشان دهند مردم ناامید هستند، اما اقشار مختلف جامعه با حضور خود در راهپیمایی ۲۲بهمن علاوه بر آنکه جهانیان را شگفت زده می‌کنند، خط بطلانی بر این تبلیغات می‌کشند.

از همه دهه‌شصتی‌ها و جوانان عزیز دعوت می‌کنم برای ناامیدی بیشتر دشمن به صحنه بیایند و در راهپیمایی عظیم و گسترده ۲۲بهمن شرکت کرده و برگ زرین دیگری بر حمایت مردم از نظام اسلامی رقم بزنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.